ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wybory Mistera Polski 2016 - kiedy poznamy najprzystojniejszego Polaka?

Wybory Mistera Polski 2016 - kiedy poznamy najprzystojniejszego Polaka?

06.11.2016, godz. 11:13
Źródło: Paulina Koziejowska

Już w niedzielę 6. listopada Rafał Jonkisz przekaże panowanie jednemu z 14. finalistów. Zobaczcie jak w tym roku prezentują się przystojniacy. Macie już swojego faworyta?

Paulina Koziejowska rozmawiała z finalistami Mistera Polski 2016. Czternastu przystojniaków przygotowywało się właśnie do sesji zdjęciowej z Rafałem Maślakiem. Niektórzy z nich rozgrzewali swoje ciała, by lepiej zaprezentować atuty swojej sylwetki. Panowie marzą, by zająć miejsce Rafała Jonkisza, który przed rokiem zdobył tytuł najprzystojniejszego Polaka 2016. Jakie triki stosują?

- Skupiam się na tym, żeby te mięśnie lepiej wyglądały były lepiej ukrwione, by składniki odżywcze do nich dopłynęły, by lepiej wyglądały na zdjęciach. To jest standardowa praktyka, którą wykorzystuje się przed pokazami kulturystycznymi - zdradził Janek, który podobnie jak pozostała trzynastka, marzy o tytule Mistera Polski 2016.

Pozostali panowie również nie próżnowali i ćwicząc rozgrzewali swoje ciało przed sesją zdjęciową. Pompki, skłony, napinanie mięśni to zabiegi, które mają służyć temu, by lepiej zaprezentować się na zdjęciach. Przypomnijmy, że finał wyborów Mistera Polski 2016 odbędzie się w niedzielę 6. listopada. Macie swojego faworyta?

Zobacz: Młynarska ma pomysł na reformę oświaty: "Zamknijmy szkoły. Zostawmy relę!"

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: