ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wyrzuty sumienia mogą zniszczyć Przybysz

Wyrzuty sumienia mogą zniszczyć Przybysz

27.10.2016, godz. 02:00
Natalia Przybysz
Natalia Przybysz foto:

Szczere wyznanie Natalii Przybysz (33 l.) o aborcji podzieliło polskie społeczeństwo. Jedni ganią ją, że usunęła ciążę, ponieważ nie chciała rezygnować z wygodnego życia. Drudzy chwalą za odwagę, by o tym opowiedzieć. Głos w sprawie zabrał także ksiądz Janusz Koplewski (56 l.), spowiednik gwiazd. - Wyrzuty sumienia mogą ją wykończyć i zniszczyć - mówi duchowny w rozmowie z "Super Expressem".

W rozmowie z nami mama Natalii Przybysz, pani Anna, wyznała, że jej córka była przygotowana na falę krytyki, jaka może ją spotkać po tym, jak opowiedziała o usunięciu ciąży. Nikt jednak nie spodziewał się, że sprawa odbije się aż tak szerokim echem. Ksiądz Janusz Koplewski jest zszokowany tym, że mówienie o aborcji przyszło Przybysz tak łatwo.

- Do końca życia będzie żyła z tym piętnem. Będzie miała wyrzuty sumienia. Najgorszą karą nie jest cierpienie fizyczne, bo to minie. Najgorsze jest cierpienie psychiczne, czyli duchowe. Wyrzuty sumienia mogą ją wykończyć i zniszczyć - opowiada i dodaje:- Tutaj nie ma czym się chwalić, ja bym się wstydził mówić o tym publicznie.

Zobacz: Te gwiazdy dokonały ABORCJI! [GALERIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: