ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Wysoki poziom półfinałów "The Voice"

Wysoki poziom półfinałów "The Voice"

18.11.2016, godz. 05:00
Wysoki poziom półfinałów
foto:

Już niedługo wszystko będzie jasne i poznamy najlepszy głos w naszym kraju. W walce o wygraną pozostało 8 młodych artystów. Kto przejdzie dalej? Trudno wskazać, bo poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko.

W 7. edycji "The Voice of Poland" o najlepszy głos w Polsce walczą zespoły Natalii Kukulskiej (40 l.), Marysi Sadowskiej (40 l.), Andrzeja Piasecznego (45 l.) oraz duet Tomson (33 l.) i Baron (33 l.) z grupy Afromental. Wszyscy trenerzy zgodnie przyznają, że z edycji na edycję poziom wokalny programu rośnie. Przed nami emocje związane z półfinałem.

Do odcinków live dostało się 4 zawodników z każdej drużyny. Przed nami już półfinały, a to oznacza, że skład zmniejszył się o połowę. Maria Sadowska pokieruje Katarzyną Góras i Mateuszem Guzowskim. Andrzej Piaseczny stoczy walkę o zwycięstwo w drużynie z Mateuszem Grędzińskim i Sami Harb. "Afromentale" wytypowali do walki Weronikę Curyło oraz Marcelinę Mróz. Natomiast debiutujący w tej serii trener, Natalia Kukulska, wybrała Annę Karwan i Damiana Rybickiego.

A dla rozładowania emocji uczestnicy show odwiedzili jeden z warszawskich szpitali. Wystąpili dla chorych dzieci. Jak im poszło - zobaczymy w najbliższym odcinku show TVP 2.

Zobacz także: Bob Dylan jednak nie odbierze Nobla?

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: