ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Wyspa przetrwania. Kim jest Damian Michałowski?

Wyspa przetrwania. Kim jest Damian Michałowski?

10.08.2017, godz. 09:57
Damian Michałowski
Damian Michałowski poprowadzi "Wyspę przetrwania". foto: EAST NEWS

"Wyspa przetrwania" to nowe reality show Telewizji Polsat. Program poprowadzi Damian Michałowski, nowa twarz Telewizji Polsat. Kim jest Damian Michałowski?

"Wyspa przetrwania" to nowe reality show Telewizji Polsat, które stacja zrealizuje na Fidżi. 16 uczestników będzie musiało zmierzyć się z ekstremalnymi zadaniami, by wygrać nagrodę główną. Program poprowadzi Damian Michałowski, nowa twarz Telewizji Polsat. Kim on jest?

29-letni Damian Michałowski jest dziennikarzem radiowym. Od 2010 roku związany jest z Radiem Zet, w którym prowadzi popołudniowe pasmo. Pochodzi z Zielonej Góry. W czasie wolnym uprawia sporty. Swoich sił próbował w wielu dziedzinach, m.in. żużlu, siatkówce, koszykówce, piłce nożnej. Ostatnio pochłonęło go bieganie. Ma żonę i małego synka.

W programie "Wyspa przetrwania" razem z 16 uczestnikami zamieszka na jednej z rajskich wysp. "Będę trochę sędzią, trochę psychologiem, trochę doradcą, ale przede wszystkim jedynym łącznikiem ze światem zewnętrznym uczestników programu. To mi przypadnie rola posłańca dobrych i złych wiadomości" - powiedział.

Czytaj także: Jaki program zastąpi "Taniec z gwiazdami"?

Zobacz: Pierwszy film z "Wyspy przetrwania"

Polecamy: The Wall. Odpowiedź TVP na Milionerów?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: