ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Poruszające wyznanie Wróżbity Macieja: "Ojciec nas zostawił, brat katował"

Poruszające wyznanie Wróżbity Macieja: "Ojciec nas zostawił, brat katował"

14.10.2016, godz. 09:50

Wróżbita Maciej wystąpił w show Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Łukasz Jakóbik zaprosił celebrytę do swojego programu 20m2 Łukasza. Maciej Skrzątek wyznał dziennikarzowi, że jego przeszłość nie była kolorowa. Zdradził mroczne tajemnice swojego dzieciństwa.

Wróżbita Maciej Skrzątek jest popularnym tarocistą wielu stacji telewizyjnych z pasmem ezoterycznym. Jest na tyle popularny, że został zaproszony do programu Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Do swojej przytulnej kawalerki zaprosił go też youtuber Łukasz Jakóbiak. Maciej wyznał mu gorzką prawdę na temat swojego dzieciństwa. Jakóbiak zapytał wróżbitę o poświęcenia związane z profesją, którą się zajmuje Maciej.

- Jest takie przekonanie tarocistów, tarocistek, że tarot zabiera kogoś tobie - powiedział Maciej. - Bardzo często tarocistki są to osoby samotne - zaznaczył. - Ja poświęcając się kartom tarota, chcąc być jego przyjacielem, chcąc pomagać ludziom, pożegnałem moją mamę świętej pamięci, z bratem nie utrzymujemy kontaktu. Ja zresztą miałem bardzo trudne dzieciństwo, którego by nikt nie chciał mieć. Z moim tatą też nie utrzymuję kontaktu, pięć lat miałem jak moja mama się rozwiodła z ojcem. Może to jest ta cena - wyznał wróżbita. Okazało się, że powód odcięcia się od brata jest bardzo poważny. Dlaczego Maciej nie rozmawia z bratem? - Znęcał się nade mną fizycznie - wyznał wróżbita ze łazmi w oczach.

Cały odcinek z Wróżbitą MAciejem już w niedzielę, 16.10 o godzinie 18:00 na oficjalnym kanale 20m2 na YouTube.

Zobacz: Wróżbita Maciej chwali się bicepsem! "Rzeźbimy"

Źródło: RIA NOVOSTI
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: