ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy X-Factor. Michał Szpak z Jasła zaczarował jurorów programu. Internauci uważają, że wygra nowy talent-show WIDEO

X-Factor. Michał Szpak z Jasła zaczarował jurorów programu. Internauci uważają, że wygra nowy talent-show WIDEO

18.02.2011, godz. 20:00
Michał Szpak
foto: YouTube

Tego nikt się nie spodziewał po Michale Szpaku. Kontrowersyjnie ubrany i nietypowo zachowujący się 20-letni chłopak pochodzący z Jasła, na castingu do "X-Factor" wprawił w wielkie zdumienie jurorów nowego talent-show. Wykonaniem piosenki "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena powalił wszystkich na kolana.

Już w marcu rusza pierwsza polska edycja "X-Factor", dzięki któremu będą mogli zaistnieć na polskiej scenie utalentowani muzycy. W sieci możemy oglądać już pierwsze oficjalne zapowiedzi show oraz amatorskie nagranie z castingów. Wśród nich znalazł się niesamowity występ, bardzo specyficznego Michała.

Patrz też: X-Factor. Magda Soczawa z Knurowa kolejną faworytką WIDEO

Widownia widząc wokalistę już na początku skreśliła fenomenalnego chłopaka. W jego obronie stanął Kuba Wojewódzki, który poprosił o uszanowanie osoby wchodzącej na scenę i danie jej szansy na zaprezentowanie się, bez względu na to, jak wygląda. Maja Sablewska stwierdziła jednak, by uczestnik przesłuchania zdjął z siebie zbędną kobiecą biżuterię, która jej zwyczajnie przeszkadzała.

Michał nie zawiódł Kuby. Zaśpiewał piosenkę Czesława Niemena i udowodnił, że scena jest jego domem. Jurorzy po prostu nie mogli uwierzyć w to co słyszą i przecierali oczy ze zdumienia, gdy chłopak wyrażał emocje na scenie.

- Michał, mnie jest trudno nabrać, ja jestem facetem, nie wiem czy się znam, czy się nie znam na muzyce, trochę się znam jednak na emocjach. Mam w domu kilka tysięcy płyt i brakuje mi tylko jednej. Wiesz jakiej? Twojej! - skomentował Wojewódzki.

Michał prywatnie realizuje się w zespole Whiplash. Film na YouTube z jego występem na castingu obejrzało w chwili pisania tekstu już prawie 100 tys internautów. W komentarzach pod nagraniem można znaleźć wiele słów zachwytu pod adresem talentu Szpaka, ale też nie obyło się bez krytyki.

Myślicie, że Michał ma finał w kieszeni?

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: