ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Żale Edyty Pazury: "Moja rodzina jest na diecie bezglutenowej i bezlaktozowej"

Żale Edyty Pazury: "Moja rodzina jest na diecie bezglutenowej i bezlaktozowej"

08.08.2016, godz. 12:25
Edyta Pazura
foto: Facebook

Edyta Pazura sprawdza się w roli perfekcyjnej pani domu. Żona sławnego aktora czuje się w kuchni niczym ryba w wodzie. Przyznaje jednak, że gotowanie dietetycznych potraw początkowo sprawiało jej spore trudności, jednak praktyka czyni mistrza. Póki co jej kulinarne popisy docenia wymagająca rodzina. A już niedługo będziemy mogli ocenić jej talent w programie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".

Edyta Pazura wzięła udział w specjalnej edycji programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni." Okazuje się, że żona sławnego aktora jest przygotowana do rywalizacji w kuchni. W rozmowie z magazynem "Party" zdradziła, że jej mąż jest bardzo wymagający.

- On nie chce jeść niczego innego. Nawet kanapki muszą być "od Edytki" - zdradziła żona aktora. U mnie zawsze wszystko musi być wysprzątane, poukładane i zaplanowane co do minuty, z obiadem na czele. Czarek tak lubi, a ja nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej.

Z kolei w rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy" przyznała, że również pozostali członkowie rodziny stawiają jej wysokie wymagania. Na szczęście jest ambitna i doskonale radzi sobie z nowymi wyzwaniami. Przyznała jednak, że nowe przepisy początkowo sprawiały jej trudność. Co prawda przygotowanie posiłków bez zawartości laktozy i glutenu wymaga wprawy, ale praktyka czyni mistrza.

- Łatwo nie jest, szczególnie jeśli ma się rodzinę, która jest na dietach bezglutenowej i bezlaktozowej. Staram się temu podołać - ujawnia skromnie. Składników bezglutenowych jest mało, a do tego są dość wymagające. Na przykład mąka kokosowa ma zupełnie inną wchłanialność wody, więc nie ma takiego przelicznika 1:1 jak do mąki pszennej. Tego trzeba się nauczyć i przetestować. I wtedy to wyjdzie... albo i nie. Praktyka czyni mistrza. Wciąż się uczę.

Zobacz: Szymon Majewski drwi z prezydentury Andrzeja Dudy

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: