ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Zamachowska marzy o małżeństwie doskonałym [ZDJĘCIA Z WAKACJI]

Zamachowska marzy o małżeństwie doskonałym [ZDJĘCIA Z WAKACJI]

17.07.2017, godz. 05:00
MONIKA ZAMACHOWSKA NA WAKACJACH_1PUBL
MONIKA ZAMACHOWSKA Z DZIEĆMI NA WAKACJACH W SOPOCIE foto:

Rozłąka dwójki kochających się ludzi jest zawsze straszna. Przekonała się o tym Monika Zamachowska (45 l.), dawniej Richardson. Na ten piękny wakacyjny czas musiała rozstać się z mężem Zbigniewem (56 l.). On udał się ze swoimi dziećmi do Hiszpanii, a ona ze swoimi do Sopotu. Prezenterka chwile bez męża umila sobie, czytając o wielkiej miłości.

Nic tak nie poprawia kondycji związku jak tęsknota. Doskonale wie o tym Monika Zamachowska. Ona i jej znany mąż są po przejściach życiowych. Przed trzema laty oboje zakończyli swoje poprzednie małżeństwa i postanowili zostać razem. Jednak taki związek rządzi się innymi prawami. Ot, choćby trzeba opiekować się dorastającymi dziećmi. Kiedy Zbyszek ze swoją czwórką dzieci wyruszył do Hiszpanii, Monice nie pozostało nic innego, jak wyjechać nad polskie morze. Tam wraz z Zosią (12 l.) i Tomkiem (15 l.) całymi dniami byczyli się na sopockiej plaży.

Rozłąka musiała dać Zamachowskiej w kość, bo nie mogąc cieszyć się towarzystwem męża, choć w marzeniach kosztowała wielkiej miłości. Kupiła sobie bowiem książkę "Małżeństwo doskonałe", rzecz o nieszablonowym uczuciu, jakie łączyło Wojciecha Karolaka (78 l.) i Marię Czubaszek (?77 l.).

Na szczęście Monika niebawem znowu będzie ze Zbyszkiem i praktyka zastąpi teorię...

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan biega BEZ STANIKA! [ZDJĘCIE]

Źródło: Kamil Kacperczyk
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: