ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Zamachowska ciuła na prezent dla męża 28 zł dziennie

Zamachowska ciuła na prezent dla męża 28 zł dziennie

05.07.2017, godz. 05:00
MONIKA ZAMACHOWSKA, ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI
MONIKA ZAMACHOWSKA, ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI foto:

Taka żona to skarb. Monika Zamachowska (45 l.) tak kocha męża, że pragnie spełniać jego zachcianki. A Zbigniew Zamachowski (56 l.) marzy o podróży do Japonii i dziennikarka chce go tam zabrać za cztery lata w 60. urodziny. Problemem pozostaje jednak koszt wyjazdu - to ok. 42 tys. zł. Monika powinna więc już zacząć oszczędzać, wrzucając do skarbonki ok. 28 zł dziennie.

Prezenterka "Pytania na śniadanie" nie wstydzi się mówić o swojej sytuacji finansowej. Nie jest tajemnicą, że jej mąż Zbigniew musi płacić alimenty na czworo dzieci z poprzedniego związku. A niestety nie jest już tak wziętym aktorem jak kiedyś.

- Tak się składa, że cała Polska wie, jak duże są nasze zobowiązania finansowe. Mogę więc śmiało wyznać, że oboje z mężem pracujemy od świtu do nocy, by im sprostać. Dlatego wspólna chwila oddechu jest bezcenna. W trzecią rocznicę ślubu udało nam się na trzy dni uciec do Amsterdamu - przyznała Monika Zamachowska.

Przy okazji zdradziła, że w 60. urodziny Zbyszka chce go zabrać do Japonii.

- Zbyszek i ja mamy jedno ogromne pragnienie - chcemy zwiedzić Japonię. Na razie plan jest taki, żeby wyjechać z okazji męża 60. urodzin, które będzie obchodził 17 lipca - zdradziła.

Ponieważ sześćdziesiątka Zamachowskiego przypada dopiero w 2021 roku, Monika ma cztery lata na uzbieranie 42 tys. zł. Taki jest bowiem koszt objazdowej wycieczki po Japonii dla dwóch osób. Począwszy od dzisiaj, codziennie powinna odkładać ok. 28 zł - przez cztery lata da to potrzebną na wyjazd kwotę. Trzymamy kciuki, by się udało!

Zobacz także: Malajkat chce odszkodowania od Trumpa

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: