ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Zamachowska wylicza wady męża. Zbigniew nie będzie zadowolony?

Zamachowska wylicza wady męża. Zbigniew nie będzie zadowolony?

01.08.2016, godz. 12:11
Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski
foto: © AKPA

Monika Zamachowska w szczerym wywiadzie dla "Gali" zdradziła wiele szczegółów z życia prywatnego. Dziennikarka wyliczyła m.in. wszystkie wady jej męża. Zbigniew Zamachowski nie będzie zadowolony z tej szczerości?

Gwiazdy coraz rzadziej decydują się na tak szczere wypowiedzi na temat życia prywatnego, na jakie zdecydowała się  Monika Zamachowska w wywiadzie dla "Gali". Dziennikarka przyznała, że jej związek ze Zbigniewem Zamachowskim nie zawsze jest idealny. Nawet im zdarzają się kłótnie, które zazwyczaj dotyczą dzieci z poprzednich związków. Monika po pięciu latach małżeństwa doskonale zdaje sobie sprawę z zalet i wad męża. Te ostatnie postanowiła nawet wyliczyć.

- Nie potrafi być sam. Nienawidzi komputerów. Nie umie czytać instrukcji. Nie umie dbać o siebie. (...) Ma mnóstwo wad. Bardzo lubi jeść, więc ma nadwagę. (...) Poza tym jest leniwy, kocha spać i śnić - wymienia Zamachowska. W dalszej części wywiadu dziennikarka zauważa również, że jej mąż nie jest osobą towarzyską - (...) on nie jest człowiekiem szczególnie towarzyskim. Zrobienie imprezy na więcej niż sześć osób jest dla niego dużym wyzwaniem. I pewnie większą część przyjęcia najchętniej przesiedziałby na balkonie.

Co sprawia, że mimo tych wszystkich wad męża Monika Zamachowska nadal jest szczęśliwa? Prezenterka jest przekonana o tym, że Zbigniew jest dla niej stworzyony. Podkreśla fakt, że ich osobowości wspaniale się uzupełniają.

- (...) astrologicznie mamy ze Zbyszkiem bardzo dobry horoskop. Numerologicznie mam też znacznie lepszą energię jako pani Zamachowska niż jako pani Richardson - wnioskuje prowadząca "Pytanie na śniadanie".

Poza tym Zbigniew Zamachowski jest dla Moniki autorytetem, co starała się podkreślić tuż obok wyliczania wad ukochanego.

- Zbyszek w dwóch zdaniach tak potrafi opisać mi świat, że jestem pełna podziwu dla niego, bo sama nigdy nie umiałabym ująć tego w ten sposób

ZOBACZ: Monika Zamachowska opisuje kłótnie ze Zbyszkiem: "krzyczymy, rzucamy talerzami"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: