ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Zamachowski ciągle rozpacza po śmierci syna [ZDJĘCIA]

Zamachowski ciągle rozpacza po śmierci syna [ZDJĘCIA]

05.08.2016, godz. 02:00
ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI
ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI foto:

To była jego wielka rodzinna tajemnica. Zbigniew Zamachowski (55 l.) przeszedł w życiu naprawdę wiele. Jako nastolatek widział samobójczą śmierć swojego ojca. Jednak później musiał przejść jeszcze większą traumę. Pochował swojego pierworodnego syna. Do dziś odwiedza jego grób na cmentarzu pod Łodzią.

Pierwsze małżeństwo Zamachowskiego z Anną Komornicką (46 l.), rozpadło się, zanim ta dwójka się dotarła. Poznali się w 1990 r., kiedy ona miała 20 lat. Trzy lata później nie byli już razem. Mówiło się, że powodem rozpadu małżeństwa był brak dzieci, o których marzył Zbyszek. Jednak okazuje się, że ta dwójka nie sprostała ciężarowi, jaki zafundował im los. Musieli pochować synka. Smutną prawdę o przeszłości aktora zdradziła właśnie trzecia żona aktora, Monika Zamachowska (44 l.). - Gdy jeździmy razem na cmentarz i patrzę na grób, w którym leżą razem ojciec, dziadek i synek Zbyszka z pierwszego małżeństwa, widzę, jak głęboko to w nim siedzi - powiedziała Monika w wywiadzie dla "Gali" i dodaje: - Zbyszek lubi żyć i żyje w przeświadczeniu, że pozostało mu niewiele czasu. Przeżył już wszystkich mężczyzn w swojej rodzinie.

Teraz, po tych wszystkich ciężkich latach, Monika wie, że jej mężowi należy się odrobina szczęścia i miłości. Przymyka oko na jego lenistwo, słabość do jedzenia czy brak umiejętności technicznych.

- Dokonał tak wiele i przeszedł tak wiele, że teraz chce mieć z życia trochę przyjemności, a ja nie mam prawa mu tego zabronić. Wszystko już ma, a w dodatku jest z nim kobieta, która bardzo go kocha - powiedziała Zamachowska.

Zobacz: Czerwińska do Wodeckiego o emeryturze: Trzeba było pomyśleć a nie skamleć

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: