ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Edyta Górniak zarobi 400 tys. zł w dwa tygodnie

Edyta Górniak zarobi 400 tys. zł w dwa tygodnie

20.07.2017, godz. 05:00
Edyta Górniak zarobi 400 tysięcy złotych w dwa tygodnie
Edytę Górniak zobaczymy w "The Voice Kids" foto:

Taka to pożyje! Edyta Górniak (44 l.) za udział w programie "The Voice Kids" w zaledwie dwa tygodnie zarobi rekordową sumę - 500 tys. zł. Ale - jak ustalił "Super Express" - w tej umowie zagwarantowane są również przeloty pierwszą klasą pomiędzy Los Angeles a Warszawą. Więc w kieszeni gwiazdy zostanie ok. 420 tys.

Pół miliona - tyle w sumie kosztuje producentów "The Voice Kids" udział Edyty Górniak w roli trenerki nowego show dla dzieci. To rekordowa stawka za udział gwiazdy w programie tego typu. Zwłaszcza że Edyta będzie pracować łącznie ok. 14 dni. W tym czasie nagra odcinki castingowe, bitwy i występy dzieci na dużej scenie. W późniejszych etapach musi też uczestniczyć w próbach swojej drużyny.

Za dzień pracy dostanie więc blisko 30 tys. zł. Jako że gwiazda od blisko roku mieszka w Los Angeles, produkcja musi zapewnić jej bilety samolotowe w pierwszej klasie najlepszych samolotów. Tych kilka przelotów to koszt blisko 100 tys. zł. - Jeśli odpowiednio wcześniej zabukujemy bilety, być może uda się zminimalizować koszty lotów do 70 tys. zł - zdradza nam osoba z produkcji show.

Taka kwota to spore zabezpieczenie finansowe dla Edyty i jej syna Allana (13 l.). Mieszkają bowiem w Kalifornii. Złotówki, które wpłyną na konto gwiazdy, mogą starczyć piosenkarce nawet na pół roku życia w Stanach. Miesięcznie wydaje tam bowiem ok. 60 tys. złotych (z czego 20 tys. kosztuje szkoła Allanka i ok. 30 tys. zł wynajem domu w okolicy samego Hollywood).

Zobacz: Tajemniczy wpis Agnieszki Hyży. Prezenterka spodziewa się dziecka?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: