ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Zdjęcie seksu oralnego gwiazdy "Top Model" to fejk! Ukochany Pawlickiej zabiera głos

Zdjęcie seksu oralnego gwiazdy "Top Model" to fejk! Ukochany Pawlickiej zabiera głos

13.08.2017, godz. 11:02
Justyna Pawlicka w Top Model
Sprawę skomentował również partner Justyny Pawlickiej foto: print screen Instagram

Zdjęcie seksu oralnego gwiazdy "Top Model", Justyna Pawlickiej wywołało burzę. Portal plotek.pl dotarł do ukochanego Pawlickiej, który skomentował sprawę. Stanowczo przy tym podkreślił, że krążace po sieci zdjęcie nie jest prawdziwe.

Jeden z portali, pomimo zapewnień Pawlickiej, że nie jest ono prawdziwe, opublikował zdjęcie. Rafał, chłopak modelki zapowiedział: - Sprawa jest na etapie postępowania przedsądowego, formułowane jest pismo, ale nie przeciwko hakerom, tylko przeciwko Pudelkowi, a konkretnie przeciwko dziennikarzowi, który tego newsa wypuścił, bo on rano zapytał Justynę na Facebooku czy to fake, czy oryginał i Justyna mu odpisała, że to jest fake. Zresztą, nawet w tekście umieszczono to, co powiedziała - po prostu jakby nie zgodziła się na publikację, a dziennikarz "zapomniał" o tym napomknąć.

Rozmówca portalu podtrzymał wersję swojej partnerki, mówiąc: - Było na Instagramie Justyny niecałą minutę i na zasadzie włamania się na konto. Jeżeli się dobrze przyjrzeć, a jesteśmy po konsultacji z grafikiem, to widać tam pewne mankamenty. Teraz nie będziemy o tym mówić, bo chcielibyśmy, żeby ujrzało to światło dzienne w odpowiednim momencie. Natomiast są detale, po których widać, że zdjęcie zostało zmontowane.

Na koniec optymistycznie dodał: - Osoby bliskie mają na jej temat wyrobioną opinię bez względu na to, co się pojawi w internecie. Są przygotowani na pewne rzeczy i przyzwyczaili się do fali hejtu. Żyjemy dalej, a jak to się zakończy to czas pokaże.

Zobacz także: Ostałowska zniknie z "M jak miłość"?

Polecamy również: Anna Lewandowska pochwaliła się brzuchem po porodzie. Internauci zachwyceni

Przeczytaj ponadto: Nowa prowadząca "Koła Fortuny"! Kim jest Izabella Krzan?

Źródło: Kamil Kacperczyk
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: