ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Zenek - Król jest tylko jeden. Martyniuk w reklamie napoju energetycznego. [WIDEO]

Zenek - Król jest tylko jeden. Martyniuk w reklamie napoju energetycznego. [WIDEO]

08.03.2017, godz. 12:41

Zenek Martyniuk zasłynął ostatnio na nowo w umysłach przeciętnych zjadaczy chleba. Disco polo weszło na "salony", wiec nic dziwnego, że król tego gatunku zyskał na wartości w oczach producentów rozmaitych produktów. Zobacz reklamę napoju energetycznego Zenka Martyniuka!

Zenek Martyniuk to prawdziwy fenomen na polskiej scenie muzyki rozrywkowej. Od ponad 20 lat nie traci swojej popularności, mimo że specjalnie o nią nie zabiega. Robi swoje, a fani pojawiają się jako "skutek uboczny" jego twórczości. Ewenementem jest również, że po dwóch dekadach zyskuje co raz większą popularność. Zazwyczaj ten proces wygląda odwrotnie.

Producent napojów energetycznych zaproponował Martyniukowi, że powstanie napój energetyczny sygnowany jego imieniem. Niedawno pisaliśmy o napoju o wdzięcznej nazwie Zenek. Od lutego można raczyć się Zenkiem, a teraz możemy podziwiać reklamę nowego produktu. Wystąpił w niej oczywiści lider zespołu Akcent. Spot utrzymany jest w disco polowej stylistyce. - Zenek Energy Drink. Gorąco polecam - mówi Martyniuk na koniec reklamy. To nie jedyna metoda promocji. Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, napój rozdawany jest gratis do każdego biletu na koncert idola fanów disco polo.

Jak podoba się Wam reklama Zenka?

Zobacz: Zenek Martyniuk zdradzi swoje sekrety

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: