ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Zenek Martyniuk już 28 lat z Danusią! Tak wyglądał w dniu ślubu! [ZDJĘCIA]

Zenek Martyniuk już 28 lat z Danusią! Tak wyglądał w dniu ślubu! [ZDJĘCIA]

08.02.2017, godz. 02:00
ZENEK MARTYNIUK
ZENEK MARTYNIUK Z ŻONĄ DANUTĄ W DNIU ŚLUBU foto:

To był bardzo ważny dzień w życiu Zenka Martyniuka (48 l.) i jego ukochanej żony Danusi. Małżonkowie w sobotę obchodzili 28. rocznicę ślubu. Niestety, swój jubileusz świętowali osobno. Artysta musiał wyjechać za granicę. - Po powrocie wszystko żonie wynagrodzę - zadeklarował Martyniuk.

Zenek Martyniuk niestety nie wzniósł toastu wraz ze swoją żoną w dniu 28. rocznicy ślubu, a wszystko przez obowiązki zawodowe. Muzyk wraz zespołem był właśnie w trasie koncertowej po Wielkiej Brytanii i Norwegii. Tym razem żona nie towarzyszyła mu w podróży. Zenon obiecał jej jednak, że wynagrodzi jej swoją nieobecność w dniu tak ważnym dla nich obojga.

- Wiem, że Danusia wybaczy mi to, że wyjechałem za granicę, ale fani stamtąd czekali na mnie dwa lata. Tak się złożyło, że data koncertów zbiegła się z osobistymi wydarzeniami. Z pewnością wynagrodzę żonie ten wybór najpiękniej, jak tylko potrafię. Obiecuję, że po powrocie zabiorę ją na romantyczną kolację. O innych prezentach nie wspomnę, żeby nie psuć niespodzianki - zdradził "Super Expressowi" Zenek.

Przyznał również, że sam jest pod wrażeniem upływu czasu.

- Dzień naszego ślubu pamiętam doskonale, jakby to było wczoraj. Cieszę się, że mam przy swoim boku kobietę, która jest ze mną na dobre i na złe. Dziękuję jej za każdy razem spędzony dzień i wspaniałego syna Daniela - dodał artysta.

ZOBACZ: Zenek Martyniuk ma własny napój!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: