ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Zenek Martyniuk napisze piosenkę dla Piotra Żyły. Tekst już jest!

Zenek Martyniuk napisze piosenkę dla Piotra Żyły. Tekst już jest!

09.03.2017, godz. 14:18
Zenek Martyniuk napisze piosenkę dla Piotrka Żyły
foto: © AKPA

Zenek Martyniuk zachwycony sukcesami polskich skoczków narciarskich postanowił napisać piosenkę dla Piotrka Żyły. Muzyk disco polo ma już tekst piosenki!

Co łączy Piotrka Żyłę z Zenkiem Martyniukiem? Spieszymy z wyjaśnieniami dla wszystkich tych, którzy nadal nie orientują się w wzajemnych zależnościach skoczka narciarskiego z muzykiem disco polo. Piotr Żyła zdobywając medal w Lahti, wygrał zakład z burmistrzem Wisły. Wygrana w zakładzie gwarantowała mu wybór zespołu, który zagra na festynie w jego rodzinnym mieście. Skoczek oznajmił, że chciałby, aby w Wiśle wystąpił zespół Akcent na czele z Zenkiem Martyniukiem. Jak zareagował na to muzyk? Najlepiej, jak to możliwe. Lider Akcentu postanowił stworzyć piosenkę o Żyle.

W porannym programie Radia ZET "Dzień dobry bardzo" Zenek Martyniuk, lider zespołu Akcent zdradził, że napisze piosenkę o Piotrze Żyle. Tekst już jest. Na razie w głowie gwiazdy disco polo. Teraz artysta musi jeszcze popracować "nad fajną linią melodyczną". Na tym nie koniec. W tej samej rozmowie artysta ujawnił, że podobną niespodziankę szykuje dla Kamila Grosickiego! Obaj sportowcy nie kryją, że są fanami Zenka i jego twórczości muzycznej, czego wielokrotnie dawali wyraz. Szykują się hity na miarę "Przez twe oczy zielone"?

ZOBACZ: Mistrzowskie powitanie Piotra Żyły w Wiśle [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: