ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Zenek Martyniuk obchodzi 48. urodziny. Nie zawsze wyglądał jak gwiazda

Zenek Martyniuk obchodzi 48. urodziny. Nie zawsze wyglądał jak gwiazda

23.06.2017, godz. 13:03
Zenon Martyniuk obchodzi urodziny. Nie zawsze wyglądał jak gwiazda
Zenon Martyniuk foto: Marcin Gadomski/Super Express

Lider zespołu Akcent zmieniał się tak, jak jego muzyka. Dzisiaj styl twórcy takich przebojów jak m.in. "Życie to są chwile", "Przez twe oczy zielone" czy "Królowa nocy" to elegancka marynarka, koszula i nienaganna fryzura. Ale w latach 90. Martyniuk wyglądał zupełnie inaczej. Zobaczcie galerię!

Grupa Akcent rozpoczęła działalność w 1989 roku. Wtedy charakterystyczne dla stylu Zenka Martyniuka były luźne, czasami kolorowe ubrania i...włosy. Fryzura jaką nosił była zupełnie inna do tej jaką ma dzisiaj. Miał bujne i długie włosy, sięgające czasami do ramion.

- Podobało mi się, jak wyglądają, jak się noszą George Michael oraz Dieter Bohlen z modern Talking – mówi Martyniuk w rozmowie z SE.PL wokalista. - To były wczesne lata 90. taka była moda. Długie, lekko rozjaśnione włosy były jak najbardziej wskazane – dodał.

Przez wiele lat Zenek Martyniuk taką właśnie fryzurę nosił. Ale w 1998 roku zdecydował się na zmianę stylu...Namówił go do tego fryzjer. Zenek wspomina, że kiedy pojawiał się w nowej, krótkiej fryzurze, to znajomi nie mogli go poznać. Dochodziło do zabawnych sytuacji.

Zenek Martyniuk wystąpi na żywo na Jubileuszowej Gali "25 lat disco polo", która odbędzie się 25 czerwca, na Stadionie Polonii przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie.

Bilety! Dostępne na stronach www.eBilet.pl i www.twojbilet24.pl oraz w salonach Empik, Media Markt i Saturn i w kasie biletowej w Pałacu Kultury i Nauki. Można jeszcze zakupić bilety na trybunie kamiennej Stadionu Polonii w cenie 79 zł, na płycie - od 49 zł i na trybunie głównej w cenie 89 zł. W sprzedaży dostępne są również bilety ulgowe dla dzieci w wieku 5-10 lat. Dzieci do lat 5 wchodzą za darmo.

Transmisja na antenie TVP 2 rozpocznie się o godz. 20.05. Dalszą część koncertu będzie można obejrzeć w POLO TV od godz. 22:25.

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: