ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Zenek Martyniuk spotykał się z dwiema kobietami JEDNOCZEŚNIE!!!

Zenek Martyniuk spotykał się z dwiema kobietami JEDNOCZEŚNIE!!!

29.06.2017, godz. 14:09
ZENEK MARTYNIUK
ZENEK MARTYNIUK Z ŻONĄ DANUTĄ I SYNEM foto: Archiwum prywatne

Zenek Martyniuk od 30 lat prowadzi szczęśliwe i spokojne życie u boku Danusi. Jednak początek ich znajomości nie był tak łatwy, jak do tej pory uważano. Lider zespołu Akcent spotykał się z dwiema kobietami NA RAZ!

Historia miłości Zenka Martyniuka i jego żony Danusi przedstawiona w zupełnie nowym świetle! Udało się nam dotrzeć do fragmentów nowej publikacji na temat życia wokalisty zespołu Akcent. Z książki "Życie to są chwile" autorstwa Martyny Rokity dowiemy się, że Zenek spotykał się z dwiema kobietami na raz! Jak do tego doszło?

Pierwszą miłością Zenka była Joanna. Każdego roku przyjeżdżała z rodzicami na wakacje do jego rodzinnych Gredel. Para spotykała się nad rzeką, gdzie wymieniała nieśmiałe pocałunki... Problem w tym, że później na jednej z potańcówek Zenek wypatrzył Danusię. Nie miał odwagi podejść do uroczej brunetki, więc poprosił o pomoc kolegę.

- Bernaś powiedział Danusi, że mi się podoba. Okazało się, że ja też nie byłem jej obojętny i w przerwie od występów podeszła do mnie. Zaczęliśmy rozmawiać... - wspomina w biografii "Życie to są chwile" Zenek Martyniuk.

Wtedy Zenek nie powiedział Danucie jednego... w jego życiu była już jedna kobieta! Gdy drogi Martyniuka i Joanny zeszły się na nowo, on długo nie potrafił wybrać, która z dziewczyn jest bliższa jego sercu. Wtedy artysta wpadł na genialny pomysł!

- Równolegle spotykałem się z Asia i Danką. Miałem dylemat, bo podobały mi się obie, a nie wiedziałem, którą wybrać - zdradza w biografii. W końcu przyszedł czas wyboru - Pewnego wieczoru umówiłem się z nimi w restauracji Hajduczek w Bielsku. Zdecydowałem się jednak na Dankę. Asia była bardzo zawiedziona i zniknęła z mojego życia - wspomina muzyk.

Opowieść biograficzna na temat Zenka Martyniuka autorstwa Martyny Rokity pojawi się w księgarniach już 5 lipca 2017 roku. Na zdjęciu poniżej Zenek Martyniuk z autorką biografii podczas imprezy 25 lat Disco Polo.

ZOBACZ: Zenek Martyniuk obchodzi 48. urodziny. Nie zawsze wyglądał jak gwiazda

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: