ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Zenek zarobi pół milona na pralkach

Zenek zarobi pół milona na pralkach

04.01.2017, godz. 03:15
Zarobi pół miliona na pralkach
foto: Łukasz Gagulski/Super Express

To musiało się stać. Zenek Martyniuk (48 l.) przeciera szlaki gwiazdom disco polo. Król muzyki tanecznej jako pierwszy z tego nurtu wystąpi w reklamie telewizyjnej. Jak udało nam się dowiedzieć, będzie reklamował sprzęty AGD i RTV. Według szacunków zarobi na tym pół miliona złotych.

Sale koncertowe na jego występach od zawsze pękają w szwach, a wszystko, czego się dotknie, zamienia w złoto. Zenek Martyniuk od ponad 25 lat jest ulubieńcem Polaków, jego hity śpiewa się nie tylko na weselach czy domówkach, ale także w szatni reprezentacji polskiej piłki nożnej. Nawet Jacek Kurski (51 l.), prezes Telewizji Polskej, jest nim zachwycony. Nic zatem dziwnego, że reklamodawcy zaczęli bić się o Zenka Martyniuka. - Już od kilku lat kuszą go różnymi propozycjami, jednak do tej pory był niewzruszony - zdradza nam jego przyjaciel.

Jak udało nam się dowiedzieć, w tym roku Zenek postanowił się złamać i zareklamuje sprzęty AGD i RTV. Za taką reklamę król muzyki disco polo może zgarnąć nawet pół miliona złotych.

Dzięki niemu inne gwiazdy disco polo mogą liczyć na podobne propozycje. Będzie pionierem zarabiania dużych pieniędzy w reklamie, tak jak Marek Kondrat (66 l.) wśród aktorów.

Zobacz: Gwiazda disco polo zrobiła się na Justynę Steczkowską!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: