ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Zgrzyt między Małgorzatą Rozenek a jej byłym mężem. Poszło o wakacje!

Zgrzyt między Małgorzatą Rozenek a jej byłym mężem. Poszło o wakacje!

14.07.2016, godz. 11:41
Małgorzata Rozenek
foto: Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyjechali na upragnione wakacje na francuską Rivierę. Nie obyło się bez komplikacji. Jak sugerują kolorowe magazyny tuż przed wyjazdem doszło do zgrzytu między Małgorzatą, a jej byłym mężem Jackiem Rozenkiem

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan i synowie Perfekcyjnej spędziają upragnione wakacje na francuskiej Rivierze. Prezenterka systematycznie umieszcza na Instagramie zdjęcia z wakacji. Lenistwa nad Lazurowym Wybrzeżem można im pozazdrościć. Tymczasem, jak donosi tygodnik "Na Żywo" tuż przed wyjazdem Rozenek i Majdana na wakacje, doszło do małego zgrzytu z byłym mężem. O co poszło? Według informacji tygodnika Małgorzata i Radek zostali zaskoczeni informacją, że w tym samym terminie co oni, urlop zaplanował Jacek Rozenek. Aktor również chciał spędzić wakacje z synami. Ostatecznie byłym małżonkom udało się dojść do porozumienia. Małgorzata przekonała byłego partnera, aby ustąpił.

- Czuła się rozdarta. Poprosiła Jacka, by tym razem poszedł jej narękę. Obiecała, że w przyszłości to on będzie miał pierwszeństwo w planowaniu wakacji z dziećmi - donosi informator "Na Żywo".

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek na wakacjach. Zobacz zdjęcia w bikini!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: