ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Zmarł były mąż Małgorzaty Foremniak. Waldemar Dziki odszedł w wieku 59 lat

Zmarł były mąż Małgorzaty Foremniak. Waldemar Dziki odszedł w wieku 59 lat

16.09.2016, godz. 11:05

Waldemar Dziki odszedł w wieku 59 lat w szpitalu w Barcelonie. Od lat zmagał się ze śmiertelną chorobą. O śmierci producenta filmowego poinformował Cezary Harasimowicz.

Na Facebooku Cezarego Harasimowicza pojawiła się smutna informacja. - WALDEK DZIKI OD NAS ODSZEDŁ. Jeszcze jeden przyjaciel… - napisał scenarzysta. Był mężem Darii Trafankowskiej i Małgorzaty Foremniak. Zmarł na skutek wieloletniej choroby. Leczył się zagranicą. Jak podaje "Fakt", odszedł w jednym z barcelońskich szpitali. Harasimowicz ze względu na szacunek do rodziny zmarłego nie podaje szczegółów.

Waldemar Dziki urodził się w 1956 roku w Zakopanem. W 1980 ukończył Wydział Reżyserii PWSFTviT w Łodzi. W swojej karierze wyprodukował wiele hitów kinowych i telewizyjnych. Najsłynniejsze produkcje to "Kartka z podróży", "Cudowne dziecko", "Bank nie z tej ziemi", "Pierwszy milion" oraz "W Pustyni i w puszczy". Od 2007 roku był dyrektorem ukraińskiej stacji TRK-Ukraina. Wcześniej zawodowo związany był z Polsatem. Zostawił syna Wita Dzikiego.

Zobacz: "Sługi boże". Nowy film z Małgorzatą Foremniak. Zobacz zwiastun!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: