ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Zobacz, co Thor robi w życiu codziennym! Śmieszny paradokument od Marvela!

Zobacz, co Thor robi w życiu codziennym! Śmieszny paradokument od Marvela!

29.08.2016, godz. 13:34

Film "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów", był hitem. Niedawno ukazała się wersja DVD produkcji. Jak zwykle na tego typu wydawnictwach, nie zabrakło dodatków. Jednym z nich jest krótki film paradokumentalny, ukazujący... codzienne życie Thora! Musicie to zobaczyć!

Do najnowszego filmu o przygodach Thora, musimy poczekać jeszcze ponad rok. "Thor: Ragnarok" zadebiutuje w kinach w listopadzie 2017 roku. Żeby jednak osłodzić fanom oczekiwanie, Marvel Studios przygotowało specjalny dodatek w wersji DVD filmu "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów". Jest to humorystyczny film paradokumentalny "While You Were Fighting: A Thor Mockumentary". Krótki metraż w zabawny sposób opowiada, co działo się z bogiem piorunów, podczas wydarzeń z trzeciej części przygód Kapitana Ameryki.

W filmie w roli Thora wystąpił oczywiście Chris Hemsworth. Okazuje się, że Thor postanowił zbliżyć się do śmiertelników. Przeprowadził się do Australii i wynajął mieszkanie z najprzeciętniejszym człowiekiem na Ziemi - Darrylem. W produkcji wystąpił też Mark Ruffalo, który wciela się w serii w Bruce'a Bannera/Hulka. Pojawia się w zabawnej scenie, w której Thor tłumaczy, że nie może porozumieć się z Kapitanem i Iron Manem... bo nie ma komórki! - Nie mam telefonu. Niech wyśle kruka - mówi Bannerowi Thor.

Jak Wam się podoba kolejny krótki metraż od Marvela?

Zobacz: Thor: Ragnarok. To zdjęcie z planu zdradza szczegóły filmu! [SPOILER]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: