ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Zobacz, ile Szulim i Starak dostali w kopertach. Będziecie zdziwieni!

Zobacz, ile Szulim i Starak dostali w kopertach. Będziecie zdziwieni!

07.11.2016, godz. 11:45
Szulim i Starak
foto: EAST NEWS

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniak-Staraka był jednym z największych wydarzeń ostatnich dwunastu miesięcy. Na przyjęciu w Wenecji bawili się celebryci i milionerzy. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. Edward Miszczak, Nergal, Katarzyna Kolenda-Zaleska i wiele innych. Ile włożyli do kopert znani weselnicy? Ta kwota jest zadziwiająca!

Ślub Szulim z milionerem Woźniak-Starakiem odbył się w Wenecji. Tam również zorganizowano huczne wesele, na którym bawili się goście znani z show-biznesu oraz zamożni znajomi pana młodego. Przypomnijmy, że rodzina Staraków znajduje się na liście najbogatszych Polaków. Na ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniak-Staraka bawili się m.in. Nergal, Magdalena Boczarska, Edward Miszczak, Alicja Resich-Modlińska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Zosia Ślotała i wiele innych. Po tak znakomitym gronie zaproszonych można byłoby się spodziewać hojnie wypełnionych kopert. Czy tak było faktycznie?

Magazyn "Party" ujawnia, że Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak otrzymali od weselników 80 tysięcy złotych. Na przyjęciu bawiło się około 300 osób. Uśredniając można obliczyć kwotę, jaką każdy z przybyłych podarował nowożeńcom. Biorąc pod uwagę, że na przyjęciu bawili się prawdziwi bogacze, kwota ta nie jest duża. Z prostych obliczeń wynika, że każdy z weselników umieścił w kopercie około 270 złotych.

ZOBACZ: Koperta ślubna, czyli ile pieniędzy dać parze młodej

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: