ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Weronika Rosati zakochana w DOKTORZE!

Weronika Rosati zakochana w DOKTORZE!

06.10.2016, godz. 09:27
WERONIKA ROSATI I JEJ UKOCHANY ROBERT ŚMIGIELSKI_1PUBL
WERONIKA ROSATI I JEJ UKOCHANY ROBERT ŚMIGIELSKI foto:

Głębokie spojrzenia prosto w oczy, czułe gesty i pocałunki. Gdy się patrzy na Weronikę Rosati (32 l.) i Roberta Śmigielskiego (52 l.), nie ma wątpliwości, że tych dwoje łączy ogromna miłość. Para, która na początku ukrywała swój związek, teraz okazuje sobie uczucia nawet w miejscach publicznych. Ostatnio nie mogli się od siebie odkleić.

Wszyscy podejrzewali, że po dość gorzkim rozstaniu z Piotrem Adamczykiem (44 l.) Weronika Rosati zaczęła spotykać się z Robertem Śmigielskim, by zapomnieć o dawnej miłości. Nic podobnego! Okazuje się, że nowe uczucie jest bardzo silne.

Weronika i Robert poznali się dwa lata temu, kiedy gwiazda spotykała się jeszcze z Adamczykiem. Słynny ortopeda ratował uszkodzoną stopę aktora, a gdy ten wyzdrowiał, Weronika straciła z nim kontakt. Odnowiła go, gdy sama miała problemy z nogą, którą uszkodziła w wypadku samochodowym, który spowodował Piotr.

Częste wizyty Rosati u lekarza sprawiły, że oboje zbliżyli się do siebie. Zakochani pierwszy raz widziani byli razem w kwietniu. Szybko pojawiły się informacje, że para zamieszkała razem. Teraz nie ma wątpliwości, że ich związek wyraźnie kwitnie. Do tego stopnia, że aktorka coraz rzadziej decyduje się na zagraniczne produkcje filmowe.

- Weronika całkowicie nie odpuszcza zagranicznej kariery, ale jak na razie rozważa polskie propozycje zawodowe - usłyszeliśmy od jej przyjaciółki.

Weronika najwidoczniej nie chce rozstawać się ze swoją miłością.

Zobacz: Rosati nie wyśle Adamczyka za kraty! [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: