ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Zofia Czerwińska o niskiej emeryturze Wodeckiego: "Trzeba było pomyśleć zawczasu"

Zofia Czerwińska o niskiej emeryturze Wodeckiego: "Trzeba było pomyśleć zawczasu"

03.08.2016, godz. 09:18
ZOFIA CZERWIŃSKA
ZOFIA CZERWIŃSKA foto: Forum

Zofia Czerwińska nie może narzekać na niską emeryturę. Jej dochody to 3 tysiące złotych. Gwiazda pomyślała zawczasu o swojej przyszłości i dziś może spać spokojnie.

Zbigniew Wodecki jakiś czas temu wyznał, że jego emerytura jest dość niska jak na artystę z takim stażem i osiągnięciami. Jego pobory wynoszą zaledwie 1400 złotych. W odmiennej sytuacji jest aktorka Zofia Czerwińska, która w rozmowie z "Na Temat" przyznała, że nie narzeka na emeryturę. - Jestem na emeryturze twórczej i mam ponad 3 tys. złotych miesięcznie. Nie narzekam, bo już wcześniej pomyślałam o zabezpieczeniu przyszłości - powiedziała w wywiadzie. Czerwińska zadbała o swoją przyszłość odprowadzając składki od najwyższych honorariów, a większość artystów tego nie robi.

Teraz Zofia Czerwińska może spać spokojnie. Oburzyła się natomiast narzekającym na niską emeryturę Zbigniewem Wodeckim. - Trzeba było było pomyśleć zawczasu, a nie skamleć dziś - skomentowała ostro. Ma rację? Czerwińska ma obecnie 83 lata, Zbigniew Wodecki 66 lat. Może jeszcze uda mu się powiększyć otrzymywaną emeryturę. Jeśli nie, to z pewnością ma odłożone coś na "czarną godzinę"...

Zobacz: Anna Powierza nie wstydzi się karmić dziecka piersią

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: