ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Zofia Czerwińska o swoim partnerze: Mogłabym być jego matką

Zofia Czerwińska o swoim partnerze: Mogłabym być jego matką

10.09.2010, godz. 12:00
Zofia Czerwińska o swoim partnerze: Mogłabym być jego matką
foto: Brak agencji
Uwielbiana przez miliony Polaków aktorka Zofia Czerwińska zachwyciła wszystkich na warszawskiej premierze filmu "Milczenie jest złotem". Gdy pojawiła się ostatnio w warszawskim kinie Luna, momentalnie wzbudziła gigantyczne zainteresowanie. Była rozpromieniona. Czyżby powodem jej szczęścia był przystojny mężczyzna, który jej towarzyszył?

Czerwińska złamała wiele męskich serc, dwa razy w urzędach mówiła swoim mężczyznom "tak". A potem zarzekała się, że już do końca życia będzie samotna. Ale, jak to się mówi, serce nie sługa. U boku aktorki coraz częściej pojawia się Marian Kutiak, dziennikarz, reżyser dokumentalista. Poznali się kilka miesięcy temu na festiwalu w Białymstoku.

Patrz też: Zofia Czerwińska: Medycy ratują moją nogę

- Bardzo żeśmy się polubili. Marian uważa, że potrzebuję opieki, serdeczności - zdradza nam Zofia Czerwińska.

To, że dostaje wiele od Mariana, było widać podczas premiery filmu, w którym aktorka zagrała wróżkę. A co tego miłego mężczyznę zafascynowało w aktorce?

- Po prostu Zosia! - reżyser odpowiada bez namysłu. - To wspaniała, ciepła osoba...

- Jeszcze ciepła - szybko dorzuca Czerwińska, jak zawsze pełna humoru i dystansu do siebie.

Reżyser przyznaje, że kiedy się poznali, przeżywał niezwykle trudny okres w swoim życiu.

- Zosia bardzo pomogła mi dojść do siebie, wyciągała mnie z domu, przywracała do życia. Jestem jej za to bardzo wdzięczny - mówi. A sama Czerwińska nie szczędzi komplementów swemu przyjacielowi.

Przeczytaj koniecznie: Kasia Glinka kochanką Piotra Adamczyka! Tylko w "SE" zdjęcia z planu komedii "Och, Karol" (ZDJĘCIA)

- To miły i dobry człowiek. Oboje kochamy zwierzęta. Właśnie opowiadaliśmy, co tam u naszych psów. Mamy tyle tematów do omówienia. Dobrze gotuje. Lepiej niż ja. Zaprasza mnie na obiady. To jeszcze przysporzyło mu dodatkowych punktów - wymienia artystka i zaraz dodaje ze śmiechem: - No i Marian jest młodszy ode mnie. O jakieś 20 lat. Mogłabym być jego matką.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: