ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Żona bije Maleńczuka

Żona bije Maleńczuka

14.01.2010, godz. 10:49
Maciej Maleńczuk, Ewa Maleńczuk
foto: Brak agencji
Maciej Maleńczuk (49 l.) dzięki swoim wybrykom, konfliktom z prawem oraz szczerym wyznaniom na łamach magazynów, dał się poznać od tej gorszej strony. Szokowanie jest specjalnością niepokornego muzyka. Ostatnio przyznał, że jest terroryzowany przez żonę.

Maleńczuk wspólnie ze swoją życiową partnerką Ewą wychowuje trzy córki. O swoim rodzinnym życiu opowiedział niedawno w "Gali", zapewniając czytelników, że stara się być dla dziewczynek jak najlepszym ojcem, choć czasami zdarzają mu się rozmaite wpadki. 

Przeczytaj koniecznie: Maleńczuk uczy córki kłamać

W wywiadzie dla "Twojego Stylu" artysta postanowił znowu zaszokować. Na łamach magazynu zebrał się na niecodzienne wyznanie. Oficjalnie przyznał, że zdradza żonę, w wyniku czego stał się ofiarą przemocy w rodzinie.

- Nie umiem kłamać. Nawet, gdy się puszczę, potrafię przyjść i powiedzieć żonie, że się puściłem. Ona robi mi wtedy awanturę, nie daje jeść, wyrzuca mnie z domu, zabiera klucze. Urządza mi piekło z życia. Nie mam łatwo. Czasami nawet mnie bije, dwa razy złamała mi ząb - powiedział Maleńczuk.

Patrz też: Żona rządzi w domu Maleńczuka.

Dziwi was takie zachowanie żony muzyka? Bo nas wcale...

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: