ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Żona Michała Wiśniewskiego: "Nadal uwielbia zapach alkoholu"

Żona Michała Wiśniewskiego: "Nadal uwielbia zapach alkoholu"

15.11.2016, godz. 15:39
DOMINIKA TAJNER I MICHAŁ WIŚNIEWSKI
DOMINIKA TAJNER I MICHAŁ WIŚNIEWSKI foto: AKPA

Dominika Tajner zdradziła, że jej mąż nadal lubi zapach alkoholu, ale już go nie pije! Wystarczy mu wąchanie.

Michał Wiśniewski rok temu przyznał w jednym z wywiadów, że jest alkoholikiem z bardzo długim stażem, i że z wielkim trudem walczy z uzależnieniem. Nie sprawdza się nawet psychoterapia. Z tego względu artysta zdecydował się na tzw. wszywkę. Pod skórą wokalisty zaszyty jest esperal, substancja, z powodu której wypicie alkoholu powoduje bardzo nieprzyjemne reakcje organizmu. Ten specyfik zniechęca alkoholika do sięgnięcia po kieliszek. Wiśniewski nie ma zamiaru z niej rezygnować. Na szczęście u jego boku jest kochająca żona, na którą zawsze może liczyć. Ostatnio Dominika Tajner-Wiśniewska wyznała w wywiadzie dla "Twojego Imperium", że mężowi został jeden nawyk.

- Michał wciąż nie pije - zapewnia jego żona Dominika Tajner-Wiśniewska (37 l.) w rozmowie z "Twoim Imperium". - Ale nadal uwielbia zapach alkoholu i nie może się powstrzymać od wąchania.

Żona Wiśniewskiego zdradziła również, że Wiśniewski zaszywa sie co pół roku. - To mu pomaga, szczególnie gdy jesteśmy gdzieś zaproszeni i ludzie proszą go, żeby się z nimi napił. Ma wtedy argument, żeby odmówić - zdradza Dominika.

ZOBACZ: Michał Wiśniewski chwali się talentem córki [WIDEO]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: