ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Żona Michała Wiśniewskiego wyznaje: "Rozeszliśmy się z mężem"

Żona Michała Wiśniewskiego wyznaje: "Rozeszliśmy się z mężem"

10.11.2016, godz. 10:13
Michał Wiśniewski i Dominka Tajner
foto:

Michał Wiśniewski i jego czwarta żona - Dominika Tajner-Wiśniewska rozstali się! Para podjęła decyzję wspólnie. Córka Apoloniusza Tajnera narzekała, że w ostatnim czasie nie miała czasu dla dzieci i siebie. W pełni oddawała się mężowi. Kto ją zastąpi?

To już pewne. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozstali się. Czwarta żona muzyka potwierdza te informacje. Na szczęście chodzi tylko o życie zawodowe. Dominika była bowiem przez ostatnie 5 lat menadżerką swojego męża. Jak donosi "Fakt" postanowiła zrezygnować, by mieć więcej czasu dla siebie i rodziny. – Rozeszliśmy się z mężem zawodowo. Musieliśmy podjąć takie kroki, żeby w domu nie rozmawiać tylko o pracy. To się bardzo odbijało na nas wszystkich. Muszę się zająć rozwojem swoim, rodziny i dzieci - wyznała.

Kto zastąpi Dominikę na stanowisku menadżera? Na razie nic nie wiadomo. Mamy nadzieję, że była to dobra decyzja. W końcu ostatnio Michał powrócił w wielkim stylu. Być może jego żona postanowiła powalczyć o własną medialną karierę? W końcu wystąpiła niedawno w show TVN Agent: Gwiazdy. chcielibyście zobaczyć ją w kolejnym telewizyjnym show?

Zobacz: Michał Wiśniewski nie wystąpi w żadnym show, bo jest wokalistą!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: