ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Żona Robbiego Williamsa zdradza szczegóły seksu z wokalistą. Fanki zaskoczone!

Żona Robbiego Williamsa zdradza szczegóły seksu z wokalistą. Fanki zaskoczone!

29.11.2016, godz. 09:44
Robbie Williams i Ayda Field
foto: Brak agencji

Jak wygląda seks z Robbie Williamsem? W tej sprawie głos zabrała najlepiej poinformowana, czyli żona wokalisty. To co ujawniła Ayda Field zmartwiło gwiazdora? Fanki są zaskoczone!

Żona Robbiego Williamsa gościła w programie "Loose Women". Kobieta, wraz z innymi uczestniczkami talk-show, zaczęła rozmawiać o seksie. Pretekstem do poruszenia tego tematu było przytoczenie wyników badań, według których mężczyźni coraz częściej udają orgazm. To co ujawniła Ayda Field było naprawdę zaskakujące.

- Rob będzie biedny, jak to powiem, ale nie czułabym się urażona, gdybym odkryła, że czasem udaje. Ja też udawałam orgazm, i to nie tylko z Robem, ale ogólnie - powiedziała celebrytka. - Mam dwójkę dzieci, jestem zmęczona, mam herbatę, włączam sobie "I'm a Celebrity...Get Me Out of Here!".

- Czy tak sobie powtarzasz w trakcie? "Jestem celebrytką, zabierzcie mnie stąd?" - zapytała zaskoczona prowadząca, Andrea McClean.

ZOBACZ: Robbie Williams z żoną molestowali asystenta!

- Nie! To nie jest moja mantra! Myślę, że jestem zbyt miła, żeby powiedzieć: "Chłopaki, nic z tego nie będzie, przykro mi". Nie chce, żeby czuli się źle, wolę, żeby czuli się docenieni za swój wysiłek. A w myślach dosłownie myślę o telewizji, o herbacie, którą zostawiłam na bufecie... to nie jest ich wina. Wolę, żeby się czuli dobrze, męsko i silni jak byki - opisywała żona Williamsa.

Ja na te słowa zareagował Robbie Williams? Okazuje się, że piosenkarz cały czas przysłuchiwał się rozmowie żony w tzw. green roomie. Gdy Ayda zdradziła już wszystkie szczegóły z alkowy, Robbie wyszedł zza kulis. Zapytany przez pozostałe uczestniczki programu, czy kiedykolwiek udawał orgazm, Robbie odpowiedział zwracając się do żony.

- Nie! Nie wiedziałbym, jak to zrobić. Być może moglibyśmy to potrenować dzisiaj w nocy? - odparł i przybił z żoną piątkę.

Robbie Williams potraktował wypowiedź ukochanej jako żart. Nie miał jej za złe wyznania o udawanym orgazmie.

ZOBACZ:Nowy teledysk Robbiego Williamsa. Polska Gwiazda!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: