ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Żony Hollywood 3. Poznaj nowe uczestniczki programu

Żony Hollywood 3. Poznaj nowe uczestniczki programu

25.01.2017, godz. 14:20
Żony Hollywood 3 - uczestniczki
Iwona Burnat foto:

Żony Hollywood już niedługo na antenie TVN. W trzeciej serii pojawia się nowe bohaterki. Kim są? Sprawdź!

Wiosenna ramówka TVN rusza w tym roku ponownie wcześniej niż ramówki innych stacji. Jednym z programów w ofercie TVN jest 3. seria Żon Hollywood. Tym razem będziemy śledzić 6 wątków, opowiadających o paniach, które pochodzą z Polski i odniosły sukces w USA. W nowej serii zmieniło się kilka uczestniczek. Niektóre odeszły, doszły też nowe bohaterki. Niestety w show zabraknie Kingi Korty, Evy Haliny Rich, Małgosi Migdał, Heleny Kolodziey. Jest Iwona Burnat, która pojawiła się w poprzednim sezonie oraz Helena Deeds, występująca w show od początku. Kim są nowe uczestniczki?

Monique Lehman jest artystką. Słynie na całym świecie ze swoich ręcznie zdobionych gobelinów. Jest córką znanego polskiego twórcy komiksowego Papcia Chmiela. Jej mężem jest oficer marynarki oraz inżyniera NASA - David. Jej dzieła zdobią rozmaite przybytki we wszystkich zakątkach globu.

Po raz pierwszy w historii show pojawi się duet - siostry, Janet Gromadzki, oraz Joanna Maloney. Pierwsza z sióstr jest specjalistką do spraw prawnych oraz konsultantką imigracyjną. Druga została agentką oraz rzeczoznawcą nieruchomości. Wiele je łączy - przede wszystkim charakter. Są pełne energii i zarażają innych optymizmem. Niestety na polu miłosnym nie jest kolorowo. Obie są po nieudanych małżeństwach i szukają prawdziwej miłości.

W programie pojawi się również druga para - mama z córką. Mowa o Izabeli i Leyli Yamagata. Izabela jest byłą modelką. Obecnie posiada własną agencję modelek. Mieszka w pięknej rezydencji w Kalifornii. Zaprosiła do niej swoją córkę wraz z jej synem. Mimo 30-lat na karku, Leyla musi użerać się z nadopiekuńczą matką. Co wyjdzie z takiej relacji?

Niewiele wiadomo o ostatniej nowej twarzy Żon Hollywood. Jest nią tajemnicza Ewa. Niestety nie mówimy tym razem o Evie Halinie Rich, żonie aktora Chriostphera. Ta para była naprawdę urocza, niestety nie pojawi się w show. Kim jest nowa Ewa? Dowiemy się już wkrótce.

Premiera pierwszego odcinka 3 serii programu Żony Hollywood już poniedziałek 13 lutego o 22:30 na TVN! Będziecie oglądać?

Zobacz: Wellman powie biednym, jak wydawać pieniądze

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: