ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Żony Hollywood. Monique Lehman zdradza sekret na piersi 18-latki po 60-tce

Żony Hollywood. Monique Lehman zdradza sekret na piersi 18-latki po 60-tce

07.03.2017, godz. 08:47
Żony Hollywood 3 - uczestniczki
Monika Lehman foto: Żony Hollywood/ Printscreen

Żony Hollywood 3 miały w zeszły poniedziałek premierę czwartego odcinka. Jedna z bohaterek - Monique Lehman zdradziła, co robi, że w wieku 64 lat wciąż ma piersi 18-latki. Okazuje się, że jest to banalnie proste!

Nowa uczestniczka Żon Hollywood, Monique Lehman słynie z tego, że jest córką Papcia Chmiela, tka przepiękne arrasy oraz ma ciało nastolatki. Jej mąż David jest bardzo dumny z żony i cieszy się, gdy inni mężczyźni patrzą na nią pożądliwym wzrokiem. Jak artystka sprawia, że jej ciało jest piękne i młode? W ostatnim odcinku show chętnie podzieliła się swoją tajemnicą. Okazuje się, że dbanie o biust wcale nie jest specjalnie trudne i nie wymga wielkich nakładów finansowych.

Monique przede wszystkim dba o zdrowie. - Tak jak chłopi polscy wstaję ze słońcem, zbieram płody rolne i przygotowuję sobie posiłek - wyznała. Po śniadaniu konieczne są poranne ćwiczenia. Potem uzupełnienie białka w postaci ekologicznego jajka. Kalorie pochodzące z jaja trzeba spalić na basenie. - Dla kobiet najważniejsze są mięśnie piersiowe - tłumaczyła Monique. Pływanie było jej pasją, kiedy mieszkała w Polsce jako młoda dziewczyna. Codziennie robi pompki i pływa kraulem na plecach. W ten sposób wzmacnia mięśnie piersiowe i zachowuje jędrność biustu.

Polskie koleżanki zazdroszczą Moniqe i myślą, że artystka zrobiła sobie operację plastyczną biustu. A Wy jak sądzicie?

Zobacz: Żony Hollywood 3 odc. 4 Zapis relacji NA ŻYWO na SE.PL

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: