ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Żony z Hollywood: Reggie w samych MAJTKACH na wieczorze kawalerskim

Żony z Hollywood: Reggie w samych MAJTKACH na wieczorze kawalerskim

08.05.2017, godz. 15:25
Żony z Hollywood
foto: YouTube

Ślub Iwony Burnat to najważniejsze wydarzenie kolejnego sezonu Żon z Hollywood. Będzie wielkie polsko-hinduskie wesele oraz mnóstwo zabawy na wieczorach panieńskim i kawalerskim.

Przed nami kolejny odcinek Żon z Hollywood, a w nim wielkie wesele Iwony Burnat. A dokładniej - przygotowania do wesela. Zobaczymy Iwonę w SPA oraz jej przyszłego męża na wieczorze panieńskim, gdzie zdecyduje się na usługi striptizerki! Oznacza to, że w najbliższym odcinku TVN pokaże, jak para bawiła się... na wieczorze kawalerskim i panieńskim.

- Podczas gdy państwo Lehmanowie wspominają dzień swojego ślubu, u Iwony i Reggiego ten moment właśnie nadszedł. Mnóstwo stresu, ciągły niedoczas oraz wiele niezaplanowanych zdarzeń. Od rana obie rodziny są w ferworze przygotowań. Aby usprawnić działania, nastąpił podział na dwa sztaby – męski i damski. Panie zajęły się urodą i modą, a panowie próbując odreagować stres, zorganizowali małą imprezkę. Czy para stanie na ślubnym kobiercu na czas? Jak będzie wyglądać wesele? Piękny, ekskluzywny, wystawny i jeden z najdroższych hoteli w Kalifornii. Mnóstwo hollywoodzkich gwiazd, w tym Eric Benet, Smokey Robinson, Joe Mantegna znany z "Ojca Chrzestnego III", Nicolas Coster, gwiazda "Santa Barbara", Jodie Sweetin i Andrea Barber, występujące w kultowym serialu "Pełna Chata", modelka i aktorka Nicole Murphy, wujostwo Paris Hilton – Ronald i Jo Ann Hiltonowie. Kto zaśpiewał wzruszającą piosenkę dla państwa młodych? Jak wyglądał ich pierwszy taniec? - czytamy w zapowiedziach kolejnego odcinka.

Zobacz: Joanna Schmidt wyznaje: Jestem z Ryszardem Petru

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: