ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Zwyciężczyni Projektu Lady już zapomniała jak być damą?

Zwyciężczyni Projektu Lady już zapomniała jak być damą?

18.11.2016, godz. 08:51
Patrycja Wieja
foto: © AKPA

Patrycja Wieja zwyciężyła show Projekt Lady. Jako pierwsza została prawdziwą damą TVN. Okazuje się jednak, bycia damą nie można się nauczyć! Damą się trzeba urodzić! Tak przynajmniej wynika z ostatniego zdjęcia na Instagramie Patrycji. Już zapomniała jak być damą?

Projekt Lady był ostatnią deską ratunku dla podupadającej kariery Małgorzaty Rozenek. Pomimo krytyki program się sprzedał, a Rozenek wróciła do łask widzów. Z duża pomocą dwóch mentorek, Perfekcyjna Pani Domu zmieniła niegrzeczne dziewczyny. Ale tylko jedna została damą. Show wygrała Patrycja Wieja, która od początku nie przejawiała większych problemów wychowawczych.

Okazuje się jednak, że bycia dama nie można się nauczyć raz na zawsze. Patrycja umieściła na swoim Instagramie zdjęcie, z którego wynika, że zapomniała o niektórych zachowaniach, które przekazały jej mentorki na planie programu. - Spicie? Ja właśnie nie mogę zasnąć i czytam poradnik naszej najbardziej wymagającej mentorki  "Jak zostać Damą" - napisała pod fotką przedstawiającą okładkę ksiązki autorstwa mentorek.

Co sądzicie?

Zobacz: Patrycja Wieja rozbierze się dla Playboya? Uczestniczka Projekt Lady zdradza nam swoje plany

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: