ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Czadoman zaśpiewa dla Piotra Żyły!

Czadoman zaśpiewa dla Piotra Żyły!

10.03.2017, godz. 02:00
CZADOMAN
CZADOMAN foto: materiały prasowe

Piotr Żyła (30 l.) to swój chłop! Wygrał zakład z burmistrzem Wisły Tomaszem Bujokiem i zażyczył sobie Czadomana (30 l.). Gwiazdor disco polo wystąpi więc na wielkiej imprezie poświęconej brązowemu i złotemu medaliście mistrzostw świata w Lahti. - Czuję się wyróżniony. Obiecuję, że dam z siebie wszystko - wyznaje piosenkarz.

Piotrek Żyła ma ostatnio dobrą passę. Nie dość, że jako jedyny Polak stanął na podium indywidualnych zawodów dla skoczków narciarskich, to jeszcze razem z innymi naszymi reprezentantami zdobył złoty medal w "drużynówce". W efekcie przywiózł do Polski dwa medale. Tym samym wygrał zakład z burmistrzem Wisły, który twierdził, że wróci z niczym. Tak oto nasz skoczek miał prawo zażądać występu gwiazdy głównej imprezy szykowanej na 6 maja. Wybór padł na Czadomana.

- Jestem dumny, szczęśliwy i podekscytowany, że Piotr Żyła wybrał właśnie mnie. Oczywiście podczas koncertu dam z siebie wszystko, zaśpiewam największe przeboje, w tym "Ruda tańczy jak szalona", bo domniemywam, że ten kawałek należy do jednego z jego ulubionych - wyznaje Czadoman w rozmowie z "Super Expressem".

Jak się okazuje, to niejedyny gwiazdor disco polo, który chce uczcić sukces Piotra. - Chciałbym dla niego zagrać specjalny koncert, specjalną piosenkę bym skomponował. Piotrek jest wyjątkową postacią w polskim sporcie. Już mam w planach wstępny tekst o Piotrku, ale na razie nie zdradzam - wyznał nam Zenek Martyniuk (48 l.) z Akcentu.

Zobacz też: Zenek Martyniuk napisze piosenkę dla Piotra Żyły. Tekst już jest!

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: