WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości opinie Dwie Polki zginęły w Nicei

Dwie Polki zginęły w Nicei

18.07.2016, godz. 02:00
Polki Nicea Siostry
foto: Facebook/ Super Express

W zamachu w Nicei zginęły dwie Polki - komentarze czytelników.

÷Bóg się pomylił, świat oszalał...

Wyrazy szczerego współczucia dla rodziny. Wielka tragedia. Młode dziewczęta straciły życie przez szaleńca. Zaczyna być niebezpiecznie już wszędzie.

÷Merkel, Hollande, Soros, Kopacz, Franciszek, episkopat... wszyscy powinni sobie zadać pytanie, czy za to wszystko jakoś nie odpowiadają, godząc się przez lata i ostatnio na ten islamski najazd.

÷Litości, nieustannie słyszę, że uchodźca, a to był mieszkaniec Nicei, z obywatelstwem itd. Poczytajmy, zanim zaczniemy jechać odruchami.

÷W tym wszystkim najgorsze jest to, że nikt kolejnych zamachów nie powstrzyma. Tak się TVN i inni nabijają z Błaszczaka, że powiedział o tych kredkach, a on ma 100 proc. racji. Znów wyjdą na te swoje głupie marsze, które niby co mają powstrzymać? Znów coś narysują na chodnikach, może nawet pośpiewają piosenki i niby który z przyszłych zamachów to powstrzyma? Władza jest od działania, a nie od rysowania kredkami i maszerowania w pochodach, nie za to bierze pieniądze.

÷Było nie kolonizować Afryki, w tym Tunezji, nie produkować biedoty, było nie ściągać jej do siebie, było pomyśleć kilkadziesiąt lat temu. A tak to Francja będzie płacić.

÷To zamach na życzenie pseudoelit europejskich, które, żądne władzy, prędzej zezwolą na zniszczenie Europejczyków, niż zwrócą się w kierunku normalności. Prawdziwymi terrorystami są lewicowcy i liberałowie, którzy zmuszają innych do akceptacji tego, co się dzieje.

ZOBACZ: Dzięki tym zdjęciom rozpoznają ciała zabitych Polek

autor: K Farida 2016 babajaga SCP Sow RS Staniław Baron zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: