WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości opinie Janusz Korwin-Mikke: Przerobić Stadion na areszt!

Janusz Korwin-Mikke: Przerobić Stadion na areszt!

18.11.2013, godz. 21:16
Janusz Korwin-Mikke
foto:

Przed tygodniem pisałem, że w pomieszczeniach Stadionu Narodowego odbywał się sabat  czarowników. Ich sztuczki polegają na tym, że wyciąga się od „obywateli” Unii Europejskiej 900 miliardów (!!) €urosów – i pstryk! Pieniądze znikają (pomijając 10%, które zostaje w kieszeniach tych magików).

Było to niedopowiedzenie. 900 miliardów to ONI wywalili w błoto w tamtym Planie Pięcioletnim. W tej piatilietce chcą wywalić na to 960 miliardów. To kupa kasy. Nic dziwnego, że delegat Filipin ogłosił głodówkę – gotów umrzeć z głodu, jeśli Filipiny nie dostaną choć 10 miliardów.

Za te pieniądze też mógłbym pogłodować. Z tym, że On głoduje w dzień. W nocy je. Przyłączyli się do protestu różni Murzyni – tłumacząc, że u nich jest za gorąco. Proponuję dwa rozwiązania.

Zobacz: Janusz Korwin-Mikke: Marsz, marsz...

Pierwsze: wybielić Murzynów. Jasne bowiem, że to wszystko przez nich. Są czarni – i dlatego pochłaniają ogromną ilość promieni świetlnych – od czego okolica się ogrzewa. Gdyby byli biali, światło by się od nich odbijało i wracało w Kosmos. Drugie: traktorami odciągnąć Afrykę spod Równika i postawić obok Grenlandii. Wtedy po Nilu zamiast tych wstrętnych krokodyli pływałyby foczki. W porządku?

Tyle żartów – ale sprawa jest poważna. W Brukseli rządzą durni doktrynerzy, którzy NAPRAWDĘ wywalili w błoto €900 mld i NAPRAWDĘ chcą wydać jeszcze €960mld. I NAPRAWDĘ chcą w tym celu podnieść jeszcze ceny gazu, ropy i benzyny i NAPRAWDĘ chcą zakazać używania węgla... Tu nie ma żartów – tu idzie o pieniądze. O DUUUUUŻE pieniądze.

Tam na tym stadionie, Pomniku Marnotrawstwa i Korupcji, siedzi 2000 sabotażystów gospodarczych. Jak napisałem przed tygodniem: „Gdyby JE Donald Tusk miał jaja, to posłałby 500 policjantów na ten sabat, kazał aresztować tych przestępców, w trybie nagłym skazał wszystkich na ±10 lat więzienia za sabotaż gospodarczy – a 90% Polaków biłoby Mu brawo, a kibicowałaby tym wydarzeniom na Stadionie Narodowym cała Europa. To przez tych sk***ysynów płacimy za gaz cztery razy drożej, za benzynę trzy razy drożej”. I zostałby bohaterem.

Mało kto wie, ale ponad rok temu JE Donald Tusk zastosował w Brukseli liberum veto – i zablokował dalsze rozszerzanie „Walki z Globalnym Ociepleniem”. Oczywiście federaści już po pół roku znaleźli furtkę, by to obejść – a „polskiemu Rządowi” zatkali pysk łapówką w wysokości 300 miliardów €uro. Więc pora na radykalniejsze rozwiązania. Jakby się tych ludzi aresztowało i skazało, to federaści dodrukowaliby pewno 2000 miliardów – i wręczyli je „polskiemu Rządowi” - byle wypuścić ich ideowych kumpli.

Bo gdyby prokuratorzy zaczęli ich przesłuchiwać, to wyszłyby na jaw takie machloje, że afera p/n „budowa Stadionu Narodowego” to małe piwo. Panie Premierze! Niech Pan pozwoli p. Komendantowi warszawskiej Policji zrehabilitować się za wpadkę ze spaloną budką przed ambasadą Rosji! 2000 przestępców w jednym miejscu – nieczęsto się trafia! Aresztujcie wszystkich – Unia rozpozna swoich! Wykaż Pan odwagę!  

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: