WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości opinie KRZYSZTOF RUTKOWSKI BLOG: Jestem chory, do prokuratury nie idę

KRZYSZTOF RUTKOWSKI BLOG: Jestem chory, do prokuratury nie idę

03.07.2012, godz. 12:08
Krzysztof Rutkowski
foto: EAST NEWS

Trudno w to uwierzyć, ale i mnie dopadło. Jestem chory - przesłuchanie w prokuraturze musiałem przesunąć. Odbędzie się ono, kiedy będę na siłach. Zresztą, sprawa jest jasna: Katarzyna Waśniewska zgodziła się na rejestrowanie jej zeznań przez kamery, nikogo do niczego nie zmuszałem, a już na pewno nie wymusiłem jej przyznania się do upuszczenia Madzi.

Jestem chory - wszystko zaczęło się od gardła. Teraz ledwo mówię. Dlatego też nie wybieram się dzisiaj do prokuratury. Stawię się tam, rzecz jasna, ale wtedy, gdy już poczuje się na siłach.

Możliwe, że będzie to w przyszłym tygodniu - taki jest wstępny termin. Wszystko zależy jednak od tego, jak szybko uda mi się wrócić do formy.

Katarzyny Waśniewskiej do niczego nie zmuszałem. Nie ma mowy o żadnym wymuszaniu zeznań czy zastraszaniu. Sama pękła, bo trudno jest żyć z tak przerażająca tajemnicą. Nawet tak świetna aktorka jak Kasia nie mogła sobie z tym poradzić.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: