WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości opinie KRZYSZTOF RUTKOWSKI BLOG: Ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner oraz nagranie z Marianem Lichtmanem

KRZYSZTOF RUTKOWSKI BLOG: Ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner oraz nagranie z Marianem Lichtmanem

29.06.2012, godz. 17:28
KRZYSZTOF RUTKOWSKI BLOG: Nie obchodzi mnie matka Madzi! Zrobię to, na co od dawna mam ochotę. NAPIJĘ SIĘ WÓDKI i już!
foto: Super Express

30 czerwca 2012 wybieram się na ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Cała ceremonia rozpocznie się o godzinie 17.00, nad samym jeziorem Jabłoń koło Pisza. O sprzedawaniu biletów na to wydarzenie nic mi nie wiadomo. Jeżeli Michał tak robi, to jest totalny upadek moralny.

Ostatnio przebywałem na wyjeździe zagranicznym, nie miałem więc wiele czasu na prowadzenie bloga. Teraz jednak, z nową energią, zabieram się za moje cykliczne rozmowy z internautami.

Jestem zaproszony na ceremonię zaślubin Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner, która odbędzie się na Maurach, nad jeziorem Jabłoń koło Pisza. Wszystko rozpocznie się o godzinie 17.00

O tym, że Michał sprzedaje bilety na ślub nic nie wiem. Jeśli to prawda, to dla mnie jest to absolutny upadek moralny. Gdyby zaproponowano mi bilet, zamiast zaproszenia, to odwróciłbym się i wyszedł. Mam więc nadzieję, że to jedynie plotki.

Niedawno brałem udział w nagraniu klipu z Marianem Lichtmanem. Zagrałem tam samego siebie - będzie to na pewno niespodzianka dla moich fanów. Więcej szczegółów zdradzę już wkrótce.

 

Chcesz mi pomóc w poszukiwaniu ZAGINIONYCH OSÓB, SAMOCHODÓW, MOTOCYKLI? Na informatorów czekają NAGRODY>>>

autor: Krzysztof Rutkowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: