WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości opinie Listy czytelników Super Expressu

Listy czytelników Super Expressu

02.11.2016, godz. 02:00
Koperta, list
foto: EAST NEWS

Listy czytelników Super Expressu: Lekarz udusił żonę w hotelu!

Skąd wziąłeś 13 milionów?!

To tylko w Polsce mogło się zdarzyć! Ukradł pieniądze niepełnosprawnych osób z PFRON i po wpłaceniu kaucji jest na wolności i wkrótce pewnie usłyszymy, że jest niewinny! Będzie ułaskawiony! 

Ale przysłowiowy Kowalski za kradzież batona za 1 zł będzie siedział w areszcie. Wszyscy pamiętamy, jak p. dyrektor zakładu karnego zapłacił za tego chłopaka, który był zamknięty za takie drobne przestępstwo, to jeszcze miał problemy z tego powodu! Żyjemy w kraju absurdów, w którym ci, co mają znajomości i pieniądze, automatycznie są nietykalni!

Zapewne "uczciwie" się dorobił... 

To on nie siedzi w więzieniu? Dlaczego?! 

Lekarz udusił żonę w hotelu

Zabił piękną i mądrą kobietę, lekarkę. Grozi mu dożywocie, ale ma kasę, więc pewnie dostanie 5 lat. Nie wierzycie? A ile dostał Dariusz K. za zabicie kobiety na przejściu? Przypominam - 7 lat! 

Cóż, wykształceni też popełniają błędy, targają nimi emocje. Tak jak każdym człowiekiem, bez różnicy, czy bogatym, czy biednym. Tyle że za błędy się płaci, a biednego nie stać na adwokata. 

Dramat! I co pomogły pieniądze czy kariera? Nic! Dobrobyt niektórym ludziom szkodzi.

Zobacz: Pieronek: Masowe ekshumacje ofiar to skandal

Źródło: Super Express TV
autor: Teresa Starzyńska Elizabeth Cygan Marcin Latacz Grażyna Rozum Beata Kieljańska Elżbieta Klekot Magdalena Kwietniewska zobacz inne artykuły tego autora
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: