WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości opinie Janusz Korwin-Mikke: Refleksje po Wielkiej Nocy

Janusz Korwin-Mikke: Refleksje po Wielkiej Nocy

18.04.2017, godz. 02:00
Janusz Korwin-Mikke
foto: Super Express

W Wielki Piątek obchodziliśmy rocznice Wielkiego Tryumfu D***kracji: L*d Izraela ogromną większością głosów wybrał Barabasza, a nie Jezusa. Cóż - starożytni Grecy mówili: "D***kracja - to rządy osłów prowadzonych przez hieny. W tym przypadku "hienami" byli rabini i starszyzna żydowska.

Ludność Aten d***kratycznie skazała na śmierć Sokratesa - a potem d***kratycznie rozpirzyła całe, potężne i bogate państwo. Polska szlachta zamieniła Królestwo Polskie na "Rzeczpospolitą Obojga Narodów", odebrała władzę pseudokrólom - i d***kratycznie doprowadziła I RP do ruiny. Ludność Niemiec d***kratycznie wybrała Adolfa Hitlera - i właściwie w Cywilizacji Białego Człowieka nieustannie wybiera się jakichś szemranych socjalistów - a to p. Baraka Husseina Obamę, a to p. Donalda Tuska, a to Wczc. Jaroslawa Kaczyńskiego, a to (przepraszam za brzydkie słowo) JE Franciszka Hollande'a...

W niedzielę TVN24 można było obejrzeć program "Fakty po FAKTACH" z ks. prof. Alfredem Wierzbickim z podobno Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, który bił się w piersi: "My, duchowni - myślę, że to odnosi się do dużej części biskupów, proboszczów, a nawet profesorów - nie rozumiemy tej wartości, jaką jest demokracja". Otóż gdyby ks. Profesor poczytał coś o katolicyzmie, to by wiedział, że katolicy modlą się do Chrystusa-Króla, a nie "Chrystusa-prezydenta" - i walczą o Królestwo Boże na Ziemi, a nie o "Republikę Bożą na Ziemi".

Do Kościoła można mieć liczne pretensje (sam je mam i nie waham się Kościoła krytykować!), ale trzeba przyznać, że przetrwał 2000 lat z hakiem i trzyma się na solidnych podstawach (również, co ważne, finansowych!) - dzięki temu, że nie ma w nim żadnej d***kracji. Nie rozumiem jak (będąc członkiem dobrze działającej instytucji) można L**owi Bożemu (a także bezbożnikom) zachwalać odwrotny model!

A w niedzielę Turcy d***kratycznie dali pełnię władzy JE Recepowi Tayyipowi Erdo?anowi, który obieca;... zlikwidować d***krację. Ciekawe - co z tego wyjdzie? Przypominam tylko, że Republika Turecka ma najsilniejszą armię w Europie. Oraz V Kolumnę wszędzie...

Niedługo 3 Maj - rocznica dnia, gdy Polacy postanowili odrzucić d***krację: odebrać prawo głosu ludziom nieposiadającym nieruchomości i przywrócić dziedziczną monarchię. Niestety: zaborcy kazali utrzymywać w Polsce d***krację. Zgadnijcie Państwo: dlaczego?

I KTO nam TERAZ każe mieć w Polsce ten Najgłupszy Ustrój na Świecie?

autor: Janusz Korwin-Mikke zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: