WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości opinie Tadeusz Płużański: Polsce grożą inni terroryści

Tadeusz Płużański: Polsce grożą inni terroryści

26.07.2016, godz. 02:00
Tadeusz Płużański
Tadeusz Płużański foto: FOTO SE

Za sprawą arabskich przybyszów Europa coraz częściej spływa krwią niewinnych ludzi. Ostatnie zamachy w Nicei, Monachium czy Ansbach to tylko fragment tragicznego bilansu. Doszło do tego, że w ciągu jednej doby słyszymy o kolejnych atakach przy użyciu różnych materiałów wybuchowych i narzędzi oraz o kolejnych ofiarach ekstremistów. Wciąż jednak znajdują się tacy, którzy nie widzą związku między zamachami a polityką otwartości, multi-kulti i innymi poprawnopolitycznymi paranojami. Nie chcą przyznać się do błędu. Bo to ich katastrofa - europejskich "mężów stanu" z Angelą Merkel i François Hollandem na czele.

 

Niemiecka prasa poci się, aby nie nazwać rzeczy po imieniu. Zamiast radykałowie muzułmańscy używa terminu "oni", a związki z Państwem Islamskim ukrywane są pod pojęciem chorego psychicznie - nawet gdy ma w domu flagę ISIS czy krzyczy "Allah Akbar" (arab. Bóg jest największy). Zresztą, jak wykazują badania, takich właśnie chorych najłatwiej zwerbować. Szczyt absurdu poprawna Europa osiągnęła po zamachu w okolicach Wurzburga, kiedy afgański uchodźca siekierą zaatakował i ranił podróżujących pociągiem. Niemiecka deputowana Partii Zielonych (a wcześniej minister w rządzie Gerharda Schroedera) była oburzona, dlaczego policjanci zastrzelili napastnika, a nie obezwładnili go!

Jaka jest jedyna skuteczna metoda powstrzymania islamskiego terroryzmu w Europie? Jak najszybciej zablokować napływ tzw. uchodźców z Syrii, a w praktyce arabskich imigrantów, którzy w poszukiwaniu chleba przybywają przede wszystkim z obozów w Turcji. Uff, jak to dobrze, że nie rządzi już w Polsce PO, bo ta otwierała szeroko drzwi tym "onym" - w imię fałszywie rozumianej miłości do nich i kanclerz Merkel. Dziś Polska w tym kontekście jawi się jako oaza spokoju. Tak było w trakcie warszawskiego szczytu NATO i miejmy nadzieję tak też pozostanie podczas rozpoczynających się właśnie Światowych Dni Młodzieży.

Powód tego jest głębszy - nam, Polakom, najbardziej zagraża zupełnie inny terroryzm: nie Państwa Islamskiego, ale państwa nazywającego się Rosja i jej okrutnego władcy Władimira Putina. Dlaczego okrutnego? Wystarczy przypomnieć kilkakrotnie już pacyfikowaną Gruzję, a teraz wschodnią Ukrainę czy zabójstwa niewygodnych polityków i dziennikarzy.

Władimir Putin może wywołać trzecią wojnę światową w dowolnym momencie. Może podjąć decyzję o inwazji na Polskę w ciągu kilku godzin - ostrzega brytyjski generał sir Richard Shirreff, były dowódca NATO w Europie. W swoim raporcie pisze, że wojska Putina są już gotowe do rozpoczęcia inwazji na Europę Wschodnią i nawołuje do pilnego zaangażowania poważnych sił NATO w naszym kraju.

Zobacz: Czy Polska jest bezpieczna na ŚDM? Komentuje Jarosław Zieliński

Źródło: Super Express TV
autor: Tadeusz Płużański zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: