WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości pogoda Dramat gwiazd disco polo! Zamarzły w drodze na koncert. Nie pomógł nawet denaturat [ZDJĘCIA]

Dramat gwiazd disco polo! Zamarzły w drodze na koncert. Nie pomógł nawet denaturat [ZDJĘCIA]

11.01.2017, godz. 13:38
Long & Junior nie dotarli na koncert
foto:

Muzycy z grupy Long & Junior tę noc z pewnością zapamiętają do końca życia. W drodze na koncert, samochód odmówił posłuszeństwa i utknęli w lesie. Po kilku godzinach oczekiwania na pomoc drogową przemarznięte gwiazdy zabrała laweta i taksówka.

Artyści ze Śląska mieli wystąpić w klubie Brand w Skokowie, w województwie lubelskim. Niestety nie dojechali na miejsce, bo z powodu siarczystych mrozów zepsuło się auto, którym podróżowali. - Przygotowaliśmy się solidnie na tę wyprawę. Zatankowaliśmy lepsze paliwo, do którego dolaliśmy denaturatu, żeby odparowała woda, która zbiera się w zbiorniku paliwa przy niskich temperaturach. Wszystko szło dobrze do momentu, kiedy zjechaliśmy z autostrady i nasz samochód zaczął powoli gasnąć - relacjonuje jeden z disco polowców.

- Utknęliśmy w lesie. Wysiadło ogrzewania, potem rozładował się akumulator. Temperatura w aucie cały czas spadała. Przemarznięci wzywaliśmy pomoc. Na infolinii z ubezpieczenia nikt się nie zgłaszał. Po kilku godzinach oczekiwania przyjechała miejscowa laweta. Wszyscy nie zmieściliśmy się do szoferki, więc trzeba było wziąć taksówkę. Doholowano nas do oddalonego ok. 40 km Połańca, a tam zajął się nami kuzyn. O zagraniu koncertu nie było już mowy. Mam nadzieję, że fani nam wybaczą - mówi nam wykonawca hitu "Kolorowa sukienka".

Zobacz: Zenek zarobi pół milona na pralkach

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: