WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości pogoda Pogoda na najbliższe dni: Koniec upałów! Wiemy, kiedy przyjdzie jesień

Pogoda na najbliższe dni: Koniec upałów! Wiemy, kiedy przyjdzie jesień

17.09.2016, godz. 08:36
jesień pogoda, parasol, deszcz
foto: EAST NEWS

Dotychczasowa pogoda była naprawdę piękna i upalna. Rześkie poranki, słoneczne dni i ciepłe wieczory - tak rozpoczął się tegoroczny wrzesień. Jeżeli podobała wam się taka pogoda, to korzystajcie z niej póki możecie, bo już niebawem nastąpi koniec tych przyjemności! Nie zderzymy się jednak na razie z gwałtowym ochłodzeniem. Będzie chłodniej, ale jeszcze nie zimno. Przydadzą nam się jednak parasolki.

Mamy jeszcze czas do końca tygodnia żeby cieszyć się typowo wakacyjną pogodą. W weekend zacznie już powoli napływać chłodniejsze powietrze, ale nadal będzie ciepło - w granicach 24-26 stopni. Sprawy zmienią się od przyszłego tygodnia - wtedy temperatura opadnie do około 20 stopni, a w Krakowie i Rzeszowie popada nawet deszczyk. Już niedługo zresztą pierwszy dzień astronomicznej jesieni. Wygląda na to, że nie tylko kartki kalendarza zmienią nam się na jesiennie - za oknem też ją poczujemy! Wtedy słupki rtęci wskażą nam temperaturę raczej nie wyższą niż 20 stopni, a aura zmieni się w pochmurną i przelotnie deszczową. Jesień nie przyjdzie do nas w tym roku gwałtownie - temperatura będzie się stopniowo obniżała i delikatnie szykowała nas do temperatur poniżej 10 stopni. Taka perspektywa wydaje się wyjątkowo nieprzyjemna po tych upalnych wakacjach.

Zobacz też: Okrutny bandyta! Pobił kalekę, bo ten BRONIŁ psa

Źródło: TVN Meteo/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: