WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości pogoda Pogoda na Wielkanoc: deszcz ze ŚNIEGIEM

Pogoda na Wielkanoc: deszcz ze ŚNIEGIEM

10.04.2017, godz. 12:47
POGODA, Ola Kot
foto: Super Express TV

Pogoda na Wielkanoc 2017 to będzie prawdziwy dramat. Czeka nas spore ochłodzenie, życie uprzykrzał będzie nam zimny wiatr oraz opady deszczu ... ze ŚNIEGIEM. Słupki termometrów będą pokazywały maksymalnie ok. 10 st. C. Prognozy pogody na święta nie są niestety optymistyczne, ocieplać zacznie się dopiero w środę 19 kwietnia, kiedy już większość z nas zdąży wrócić do pracy ze świąt. Pogoda na Wielkanoc? Po prostu DRAMAT.

Pogoda na święta najłagodniej mówią nie przedstawia się optymistycznie. Już jutro (we wtorek 11 kwietnia) wszystko zacznie się psuć. W kolejnych dniach możemy spodziewać się drastycznego obniżenia temperatury, przyjdą do nas chmury deszczowe, a gdzieniegdzie spadnie nawet śnieg z deszczem! Skąd taka fatalna prognoza pogody na święta? Wszystkiemu winny jest niż wędrujący do nas znad Skandynawii.

W Wielki Piątek, gdy nad całą Polską zapanuje front, niosący ze sobą opady deszczu ze śniegiem, a miejscami nawet samego śniegu. Nigdzie w kraju słupki rtęci nie wzniosą się powyżej 10 stopni, a w większości będą wskazywały wartości poniżej tej magicznej granicy. Wypogodzenia możemy się spodziewać dopiero po 19 kwietnia, lecz i wtedy nie będą to gwałtowne upały, a jedynie lekkie ocieplenie do około 15 stopni. Podsumowując - pogoda na Wielkanoc? Lepiej zostańcie w domu! Wesołych!

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: