WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Jarosław Kaczyński w szpitalu wojskowym

Jarosław Kaczyński w szpitalu wojskowym

11.01.2017, godz. 02:00
Jarosław Kaczyński szpital rehabilitacja
Jarosław Kaczyński szpital rehabilitacja foto:

Już wiadomo, dlaczego prezes PiS tak spieszył się po poniedziałkowym spotkaniu u marszałka Sejmu i nie chciał odpowiadać na pytania dziennikarzy! Prosto z parlamentu Jarosław Kaczyński (68 l.) trafił bowiem do szpitala wojskowego w Warszawie. Z naszych informacji wynika, że szef partii rządzącej od dłuższego czasu odwiedza ten szpital, a opiekę nad nim sprawuje osobiście lekarz prezydenta.

Poniedziałek. Godzina 16.00. Szpital wojskowy przy ul. Szaserów w Warszawie. Na oddział rehabilitacyjny wchodzi prezes Jarosław Kaczyński. Już w drzwiach wita go uśmiechnięta lekarka. W gabinecie polityk spędza godzinę. Wychodzi i w asyście ochroniarzy kieruje się do swojego biura przy ul. Nowogrodzkiej.

Co ciekawe, były premier pojawił się w szpitalu chwilę po zakończeniu spotkania z liderami części partii opozycyjnych: Ryszardem Petru (45 l.), Pawłem Kukizem (54 l.) i Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem (36 l.). Rozmowy, przynajmniej według prezesa, zakończyły się sukcesem. Ale polityk był po nich wyraźnie zmęczony. Czy to był powód wizyty w szpitalu?

- To nic poważnego - zapewnia nas wiceprezes PiS Joachim Brudziński (49 l.), ale szczegółów nie chce ujawniać. O wizycie u lekarza nic nie wiedziała rzecznik partii Beata Mazurek (50 l.). A polityk z otoczenia prezesa zapewnia nas, że to jedynie rutynowe badania.

W 2015 r. "Newsweek" informował, że Kaczyński ma poważne problemy ze zdrowiem. Mówiło się nawet o cukrzycy. PiS stanowczo dementował. - Kondycja prezesa? Znakomita. To on nas goni do roboty - zapewniał wtedy wiceprezes PiS Adam Lipiński (61 l.).

ZOBACZ: Anna Komorowska u męża w szpitalu [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: