WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Adam Bielan: Funkcja rzecznika PiS to chyba najgorsza praca w Polsce

Adam Bielan: Funkcja rzecznika PiS to chyba najgorsza praca w Polsce

15.10.2016, godz. 12:00
Adam Bielan
foto: Super Express

Adam Bielan, wicemarszałek Senatu, mówił o nadszarpniętym wizerunku PiS w programie Krzysztofa Ziemca.- Zawsze powtarzam, że w sensie PR-u i komunikacji społecznej funkcja rzecznika PiS to jest chyba najgorsza praca w Polsce, bo jest się codziennie pod obstrzałem medialnym - powiedział.

Adam Bielan w rozmowie z Krzysztofem Ziemcem zwrócił uwagę na wizerunkowe błędy partii rządzącej i odniósł się do ostatnich wypowiedzi polityków PiS, ze szczególnym uwzględnieniem wywiadu Jarosława Kaczyńskiego na temat aborcji. - Być może przy autoryzacji wywiadów można, tego wywiadu można było użyć nieco innego sformułowania, ale znowu, jeżeli udziela się tylu wywiadów, ilu udziela w ostatnim czasie Jarosław Kaczyński, to jego otoczenie medialne też może popełnić błąd i wypuścić sformułowanie nie do końca precyzyjne - powiedział Adam Bielan.

Wicemarszałek Senatu podkreślił też, że Beata Mazurek, obecny rzecznik PiS, radzi sobie dobrze, a będzie jeszcze lepiej z każdym miesiącem. - Zawsze powtarzam, że w sensie PR-u i komunikacji społecznej funkcja rzecznika PiS to jest chyba najgorsza praca w Polsce, bo jest się codziennie pod obstrzałem medialnym i ja podziwiam panią poseł Mazurek za jej spokój, bardzo często udaje jej się utrzymać taki spokój - powiedział.

Zobacz:Prezes PiS: Chcemy, by kobiety rodziły nawet zdeformowane dzieci

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: