WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Adam Bielan o "Super Expressie": To druga gazeta w Polsce

Adam Bielan o "Super Expressie": To druga gazeta w Polsce

25.11.2016, godz. 11:37
Adam Bielan
foto: Archiwum

Nie milkną echa po wielkiej uroczystości "Super Expressu". We wtorek z okazji 25-lecia naszej gazety odbyła się huczna gala, którą swoją obecnością zaszczycili prezydent Andrzej Duda z żoną Agatą Dudą. Głośno zrobiło się też o miłym geście Dody, który wykonała w kierunku głowy państwa i pierwszej damy, czyli podania parze prezydenckiej urodzinowego tortu. Zapytany o sprawę Adam Bielan stwierdził, że gdzie jak gdzie, ale na gali jubileuszowej "Super Expressu" prezydent był, bo takiego wydarzenia jak 25-lecie "Super Expressu" nie mógł przegapić.

Internet obiegło zdjęcie, na którym Doda w koronkowym stroju scenicznym wręcza prezydentowi Andrzejowi Dudzie tort  na gali 25-lecia "Super Expressu". Mimo że każdy zna Dodę od lat i wie, jaki ma styl, wielu oburzyło się, że wystąpiła na scenie w skąpym stroju. Cała sytuacja została skomentowana przez prezydenckiego rzecznika Marka Magierowskiego bardzo krótko: - Wręczenie przez Dodę kawałka tortu panu prezydentowi, pani prezydentowej nie było planowanePan prezydent stwierdził, że tort był naprawdę pyszny, ale myślę, że pani Dorota powinna się ubierać nieco cieplej, bo idą mrozy... - wyjaśnił. Ten komentarz jednak nie wszystkim wydał się wystarczający i goszczący w programie Radia ZET Adam Bielan z PiS, jako znawca od wizerunku, też został zapytany o jubileuszową galę.

Jak przyznał, gdy w Internecie panowała burza z powodu zdjęcia, on nic o tym nie wiedział. Ale gdy już poznał sprawę, to stwierdził, że potrzeba w niej dystansu: - No tak, ale nie sądzę żeby, trzeba do tego podchodzić z dystansem. Mnie bardzo się podobał komentarz rzecznika prasowego pałacu prezydenckiego. I przyznał, że obecności na urodzinach jednej z największych gazet w Polsce prezydent odmówić nie mógł. - Andrzej Duda został zaproszony na galę z okazji ćwierćwiecza, okrągłej rocznicy jubileuszu drugiej, największej gazety w Polsce, przypomnijmy, że „Super Express” jeśli chodzi o sprzedaż kioskową wyprzedził w tej chwili „Gazetę Wyborczą”, jest drugą gazetą w kraju. Trudno żeby odmówił takiego zaproszenia - ocenił.

Czytaj: Rzecznik prezydenta Dudy złośliwie o Dodzie

Źródło: Michał Kozłowski
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: