WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Adrian Zandberg nowym felietonistą "SE"! Zastępuje Leszka Millera

Adrian Zandberg nowym felietonistą "SE"! Zastępuje Leszka Millera

19.06.2017, godz. 11:46
Adrian zandberg
foto: Super Express

Od najbliższej soboty w "Super Expressie" oraz na se.pl pojawi się nowy felietonista. Będzie nim lider partii Razem, Adrian Zandberg, który zastąpi Leszka Millera po 7 latach jego współpracy. Kim jest nowy felietonista "SE"?

 

Adrian Zandberg jest członkiem krajowej rady partii Razem. Urodził się w 1979 roku w miejscowości Aalborgu, ukończył Uniwersytet Warszawski, to doktor historii. Już jako dziecko był zdolnym uczniem, w podstawówce zaliczył dwie klasy w ciągu roku. Jest specjalistą w dziedzinie socjaldemokracji w Wielkiej Brytanii i Niemczech.  Zaczynał swoją karierę w polityce jako działacz Unii Pracy, gdzie przewodził partyjnej młodzieżówce. Później zaangażował się w działalność Młodych Socjalistów. Jak czytamy na oficjalnej stronie partii Razem, Zandberg 30 lat temu przyjechał do Polski wraz z rodzicami z Danii.

 

 

W tej chwili na naszych łamach pojawia się sześciu felietonistów ze świata polityki, codziennie ktoś inny: w poniedziałki - Marek Król, we wtorki - Janusz Korwin Mikke,  czwartki należą do Wiktora Świetlika, piątki do Łukasza Warzechy, a soboty - do Tadeusza Płużańskiego i od teraz Adriana Zandberga.

Zobacz także: MOCNA polemika Ziemkiewicza i Piaseckiego! "Moralista z burdelu", "albo skrajnie obłudny cynik, albo idiota"...

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: