WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Agata Duda obchodzi Światowy Dzień Wcześniaka [ZOBACZ]

Agata Duda obchodzi Światowy Dzień Wcześniaka [ZOBACZ]

17.11.2016, godz. 15:23
Agata Duda
foto: EAST NEWS

Pierwsza dama nie ma chwili wytchnienia. Nie dla nie błogie lenistwo i bezczynność. Agata Duda dopiero co wróciła z podróży z mężem do Szwajcarii, a już działa w kraju. W czwartek wzięła udział w spotkaniu z okazji Światowego Dnia Wcześniaka.

Światowy Dzień Wcześniaka przypada 17 listopada. Z tej okazji w Pałacu Prezydenckim odbyło się specjalne spotkanie, w którym udział wzięły mamy z dziećmi urodzonymi jako wcześniaki. Na spotkaniu obecna była także pierwsza dama. Agata Duda bardzo lubi angażować się w akcje dotyczące dzieci i młodzieży, dlatego zorganizowanie spotkania w ramach Światowego Dnia Wcześniaka wcale nie dziwi. Agata Duda rozmawiała nie tylko z dorosłymi, którzy przybyli na spotkanie, ale i z dziećmi. Rozdawała uśmiechy i zagadywała najmłodszych goszczących w Pałacu Prezydenckim.

Sprawdź: Pierwsza dama ZACHWYCIŁA! Agata Duda na obchodach Święta Niepodległości ZDJĘCIA

Jak zwykle pierwsza dama zaprezentowała się znakomicie. Wybrała skromny, ale bardzo gustowny komplet: szarą, ołówkową spódnicę i różową marynarkę z szarą wstawką. Trzeba przyznać, że różowy bardzo jej pasuje, bo podkreśla jasną cerę i blond włosy. Do stroju z okazji czwartkowego spotkania pierwsza dama dobrała ciemne szpilki i złote, drobne, ale eleganckie kolczyki.

Widać, że pani prezydentowa lub taki krój marynarek, bo już wcześniej występowała w bardzo podobnych, tylko w innych kolorach.

 

 

Źródło: RIA NOVOSTI
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: